Clicky

Jump to content
son1k

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

Aș vrea și eu să-mi instalez pe telefon aplicația iGo. Mă puteți ajuta?

Am încerc să descarc de pe blogul lui Adi Mălăiescu dar nu am reușit.

Trimis de pe al meu GT-S6310 folosind Tapatalk

Edited by Alexandra Vidrasc

Nu exista iGo oficial pentru Android. Discutii doar prin mesageria privata. Se inchide.

Si despre nici un alt soft ilegal sau piratat. Vezi regulament.

Mai bine folositi site-ul facebook din browser,consuma mult mai putina baterie,se misca la fel de bine ca aplicatia de baza doar ca nu puteti sa faceti swipe pentru a vi se afisa persoanele care sunt online la ora aia si atat.

Edited by Sebi

In timpul navigarii, in coltul din stanga-sus, apar urmatoarele doua manevre de executat, impreuna cu distanta pana la prima dintre ele.

Screenshot_2014-04-10-21-00-13.jpg

Problema e ca, in landscape, e o groaza de spatiu nefolositor in acea zona si ar prinde binde sa putem mari cele doua patrate. Stiti daca se poate si cum ?

Oricum, le multumesc celor de la Google ca au scos marirea textului din Labs si le doresc exact ce le doresc tuturor celor care stiu ei mai bine ce nevoi avem noi, umilii utilizatori care le baga bani in buzunar:. Apple, Microsoft, Guvernul si Parlamentul Romaniei.

Deci, în whatsapp și aplicația nativă de mesagerie îmi apar doar numerele celor cu care am vorbit, nu și numele. Nici sa caut un contact cu whatsapp nu merge pentru a-i trimite un mesaj. Precizez ca dimineață mergea. Am pus rom-ul din nou (același) și s-a dereglat. Am instalat whatsapp-ul din nou dar în zadar.

post-11144-13971606446_thumb.jpg

Trimis de pe al meu Nexus 4 folosind Tapatalk

Se poate închide. Se dezactivase sincronizarea automata de aici și nu s-au sincronizat numerele.

post-11144-139716095023_thumb.jpg

Doar pe opera sau și pe alte browsere?

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14.

Pentru mine nu merita FB-ul sa pierd timpul cu o logare in alt browser pentru a testa asta ;)

Mi s-a parut mereu redundant sa ai messaging si in aplicatia FB, cat timp exista FB Messenger. E mai bine asa, unii nu folosesc decat Messenger.

Eu am primit un update la Facebook dar interfata tot aia veche a ramas si bineinteles ca tot la fel de prost merge... Ce bine era daca ar fi fost ca Google+ :(

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

E mai faina interfața veche + ca ai un News feed mult mai bine organizat. Acum îmi apar aceleași postări mai mereu. Nu pot organiza dacă vreau cele mai noi știri sau pe cele mai relevante.

Asta e asa,mai patratoasa,mai potrivita pentru windows phone.
Totusi,eu zic ca arata bine de tot.