Clicky

Jump to content

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara! Numele meu este Octavian si doresc sa va prezint aplicatia mea android destinata celor care dau bac-ul din Bio. Dati un download in semn de respect si un rating daca nu va cer prea mult .

Iar eu recomand sa va vedeti naibii de scoala. Ca altfel o sa vina aia care au cea mai mare piata de telefonie mobila si o sa lucreze in locul vostru.  

O aplicație utila pentru cei ce doresc să-și personalizeze setările telefonului in funcție de programul de zi cu zi (birou, școala, acasa,dimineata, zi, noapte, etc) si multe alte funcții cum ar fi (v

Posted Images

Mai plec câteodată de acasă și vreau sa lucrez puțin. În lipsa unui laptop, m-as chinui puțin. Am găsit ceva dar e cu bani și, cum eu nu dețin un card, nu prea am ce face.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Apropo, se vad bine subtitrările pe 4,5".:))

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Esti sigur ca subtitrarile sunt bune? Verifica pe PC. Nu am avut nici un fel de probleme. Alege decodarea hardware pentru video. Foloseste software in mod implicit, daca e HD de-asta merge in reluare video-ul si pare ca subtitrarea e decalata.

Pe pc merge asa cum trebuie,filmul este 480p,am incercat cu ambele optiuni de decodare si la ambele face urat.Ciudat este ca doar la un film face asa,in rest totul merge foarte bine..

Haideți să facem un topic separat, dacă nu mă înșel, făcusem eu unul acum o mie de ani, despre programare. Deja am poluat topicul ăsta.

Ar fi interesante ceva discuții mai detaliate pe tema asta.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Inseamna ca filmul ala are un codec video mai ciudat (sau audio). Se mai intampla la unele. Eu am patit-o cu Upside Down 3D pe televizor. Varianta aia nu era afisata cum trebuie indiferent ce as fi facut (aparea o bara neagra suplimentara sus si jos).

Am nevoie de o aplicatie de traducere,da' buna,pentru mai multe limbi,printre care germana,engleza si franceza,sa fie traducerea cat de cat si cel mai important,sa se poata folosii in mod offline,cum e la google translate.As folosii google translate daca nu ar fii atat de tampita aplicatia aia incat sa-mi faca nervii cat casa..

Acum Sebi...sa nu te superi pe mine, dar cred ca ai nevoie de o aplicatie care sa tarduca din romana pe care o scrii tu, in romana pe care sa o putem citi noi, aici.

Google translate functioneaza si offline? Ca eu stiam ca nu.

Aplicatie care sa-ti traduca ce, din ce, pe ce?

Adica vrei sa-ti traduca in browser? Nu prea am inteles.