Clicky

Jump to content

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara! Numele meu este Octavian si doresc sa va prezint aplicatia mea android destinata celor care dau bac-ul din Bio. Dati un download in semn de respect si un rating daca nu va cer prea mult .

Iar eu recomand sa va vedeti naibii de scoala. Ca altfel o sa vina aia care au cea mai mare piata de telefonie mobila si o sa lucreze in locul vostru.  

O aplicație utila pentru cei ce doresc să-și personalizeze setările telefonului in funcție de programul de zi cu zi (birou, școala, acasa,dimineata, zi, noapte, etc) si multe alte funcții cum ar fi (v

Posted Images

Da,exact,eu nici macar nu am inteles ce face aceasta aplicatie,micsoreaza latimea de banda utilizata?Ca vad ca trebuie sa asteptati pentru ceva si nu inteleg pentru ce,whatever,se va descarca bateria mult mai repede pana ce ve-ti ajunge voi sa fiti interogati,sau ce se intampla cand se termina "numaratoarea inversa"

Edited by Sebi

Tot 152 in fata mea la coada. Ceea ce inseamna ca:

1. E doar pentru imperialisti si colonialisti sau
  2. Aia care au prins loc nu se vor deconecta nici cu jandarmii ucraineni sau
  3. Ambele

Si Chrome a redus cu 50% cantitatea de date utilizate.

Asa e. Dar cum Opera o fac de multi ani (Opera Mini doar asa lucreaza), s-au gandit sa nu stea degeaba si au facut aplicatia asta care, cum spuneam, e pentru intreg device-ul.

Asa e si pe MIUI la foarte multe teme: jumatate din interfata in engleza si cealalta jumatate xiaomeza (chineza probabil:) ) Si nu ma lasa sa instalez temele de pe memoria interna pentru ca sunt "neoficiale" si imi este sugerat sa caut o tema asemanatoare prin aplicatia lor. Pacat de rom ca se misca si arata foarte bine pe S2.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Mare lucru nici nu e de inteles :P Iti transforma telefonul in scanner 3D si te poti uita apoi si naviga in lumea aia virtuala. Damn, deja suna ca Stargate sau Matrix :))

Cica i-ar ajuta pe unii sa aleaga casa mai corect si pe altii sa vada chiar daca sunt nevazatori. Aia nu o cred decat cu implanturi oculare, asa ca mai e pana atunci.

Altii zic ca astfel, NAS stie si dimensiunile apartamentului, e mai simplu sa stie cum traiesti si sa te controleze mai bine.

1984 all the way :D

Da. Ceva nou.

Imi place aplicatia play store. Este un magazin virtual prin intermediul caruia iti cumperi sau downloadezi gratuit aplicatii de toate felurile: jocuri, customizare, chiar si carti. Tot acolo sunt si topuri ale celor mai bune aplicatii atat gratuite cat si platite sortate foarte frumoa pe categorii. Fara play store android nu ar mai fi la fel. -.-

Posteaza si tu ceva productiv decat sa intrebi. Fa si tu un research pe google; sunt topuri de pe siteuri precum androidpolice care fac review destul de complet la jocuri. Sau de ce nu, uita-te pe youtube.

Nu lua mesajul ca pe ceva ofensator. Incerc sa te ajut; o sa gasesti aplicatii folositoare altundeva, nu pe un thread pe care nu s-a postat nimic de o luna si o saptamana.

Ontopic:

Pentru mine gstrings e o aplicatie must have. Cel mai bun tuner de chitara pe care l-am folosit. Dar nu am postat aici pentru ca nu este forum de chitaristi si probabil nu o sa ajute pe nimeni.

E subiectiva treaba cu aplicatiile must have. Ce e pentru mine must have pentru altii e bloatware. Repet, sfatul meu e sa cauti singurel.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Pentru mine gstrings e o aplicatie must have. Cel mai bun tuner de chitara pe care l-am folosit. Dar nu am postat aici pentru ca nu este forum de chitaristi si probabil nu o sa ajute pe nimeni.

Fiul lui Erwin canta la chitara, Si canta bine ;)