Clicky

Jump to content

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara! Numele meu este Octavian si doresc sa va prezint aplicatia mea android destinata celor care dau bac-ul din Bio. Dati un download in semn de respect si un rating daca nu va cer prea mult .

Iar eu recomand sa va vedeti naibii de scoala. Ca altfel o sa vina aia care au cea mai mare piata de telefonie mobila si o sa lucreze in locul vostru.  

O aplicație utila pentru cei ce doresc să-și personalizeze setările telefonului in funcție de programul de zi cu zi (birou, școala, acasa,dimineata, zi, noapte, etc) si multe alte funcții cum ar fi (v

Posted Images

Nu trebuie sa cumperi FKU neapărat. Poți instala Franco de pe XDA și sa îl controlezi cu Trickster . Dacă te hotărăști sa instalezi Franco, îți recomand sa folosești aplicația Display Control. E făcută tot de el și o găsești gratuit pe Xda, trebuie doar sa cauți puțin :P. Am instalat Franco in special pentru a configura culorile ecranului și pentru profilele dedicate aplicațiilor. Pana acum nu am nimic de reproșat, cred ca voi încerca și Hellscore. Mi-e greu totuși sa ma despart de profilul obsanity pentru culorile de la Franco :P

Trimis de pe Nexus 4

Aceea este metoda WAVE. Nu este disponibilă decât pentru țările care dau banu'. Pentru "pirați " pas, cel puțin deocamdată. Ei au lucrat la noua tastatură de pe terminalele blackberry și acolo din câte am înțeles exista wave și pentru limba română. Când spuneai "predicție" eu mă gândeam la următorul cuvânt.....se vede că am folosit prea mult timp Swiftkey.

Trimis de pe al meu Lenovo P780_ROW folosind Tapatalk

Da, wave îi zice si e o chestie absolut criminală. Încearcă sa scrii ceva in engleză si o să vezi.

Și eu vreau să dau cu banu' in ei, dar nu am în cine.

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Fără root nu cunosc nici una. Sebastian poate încerca, el nu are Samsung cu 4.3, cred. Sent from my Q800 using Tapatalk

Eu am pe tableta Greenify si am vazut acolo la setari ca poti sa stergi totul pentru a putea face unroot cu succes,cum ai spus tu,dar nu iti face unroot,doar iti curata device-ul..