Clicky

Jump to content
son1k

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

Guest Deio

L-am avut si eu instalat pe sistemele de la IT Congress pe niste AIO-uri cu touchscreen. Nu imi mergeau multe jocuri. Nici Fruit Ninja nu mergea. Este inca in varianta BETA. Cand o fi final o sa il cumpar, nu va fi peste 20$, deci merita sa ai jocuri Android pe PC.

Mie imi functioneaza perfect aplicatia Flipboard care a fost portata dupa Galaxy S3.

Pe aceea am avut-o si eu instalata initiial si am updatat-o direct din telefon. Iti apare optiunea de update.

Acum depinde si cat de bine iti cunosti telefonul ... ;)

Daca chiar vrei sa verifici aplicatia ... o faci si daca mai multe informatii sunt gresite ... o critici.

Cineva mai sus a descoperit ca are procesor ARM ... pfff, chiar era nevoie de aplicatia asta sa stim asa ceva ? Aplicatia, e buna, nu perfecta. In cazul meu, a fost perfecta.

Eu nu critic aplicatia, ci doar am rezerve. Pentru ca daca-mi cunosc telefonu, nu mai am nevoie de aplicatie.

Nu vreau sa intelegi gresit, nu am nimic cu aplicatia si nici nu cred ca ai facut-o tu ca sa te simti lezat in vreun fel.

Pur si simplu am remarcat ca nu se descurca cu un amarat de diisplay, mai ales ca eu nu cred ca aplicatia se apuca si masoara ea cu ruleta dimensiunile, ci le ia simplu dintr-un rom, de la anumite locatii din memorie.

Bine punctat ;)

Probabil cei de care au creat aceasta aplicatie sunt fani....LG...... :huh:

Baga si tu in prtscreen.....

Eu tot ce pot sa fac este sa incerc pe Optimus On.....care este tot un LG.... :P

Daca acum am v20o....inseamna ca am un rom stock...customizat :) cu toate ca imi este dor de CM9...

Sent from my Optimus 2X

Rom-ul este stock cu mici customizari(de fapt sau eliminat niste aplicatii inutile)doar ca aceasta versiune nu a fost disponibil in RO.

Doar kernelul este modificat.

Ultima versiune oficiala disponibil pt Optimus 2x este 2.3.4 v20q

Sent from my Optimus 2X

Pana la urma l-am cumparat si eu ;)

Sent from my LG-P990 using Tapatalk 2

E un pic altfel interfata decat varianta pe care am avut-o inainte. Macar la asta voi beneficia de update-uri.

Norocosilor, eu am dat de 3 ori mai mult pe ea decat voi.

Oricum, acum e momentul pentru toata lumea sa cumpere aplicatia, pentru ca fara ea, pe android, lucrurile merg destul de greu.

De cand activez pe acest forum...am invatat sa cumpar aplicatii.Aveam si inainte Tapatalk dar l-am insusit prin metode mai putin ortodoxe.

Cu ajutorul lui AppSales am observat aceasta reducere. Acum vad toate ofertele bune si ce ma intereseaza il cumpar.