Clicky

Jump to content

Aplicatii must have pentru Android!

Recommended Posts

Merge foarte bine! Am instalat intai varianta free, dar din cauza limitarilor (nu puteai bloca decat market-ul, settings, task manager-ul si inc-o aplicatie la alegere), am cumparat varianta PRO. E mult mai completa, ai o multitudine de optiuni, plus functia de deblocare a telefonului.

• Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna seara! Numele meu este Octavian si doresc sa va prezint aplicatia mea android destinata celor care dau bac-ul din Bio. Dati un download in semn de respect si un rating daca nu va cer prea mult .

Iar eu recomand sa va vedeti naibii de scoala. Ca altfel o sa vina aia care au cea mai mare piata de telefonie mobila si o sa lucreze in locul vostru.  

O aplicație utila pentru cei ce doresc să-și personalizeze setările telefonului in funcție de programul de zi cu zi (birou, școala, acasa,dimineata, zi, noapte, etc) si multe alte funcții cum ar fi (v

Posted Images

Cat de bine merge aplicatia?

Pentru ca eu aveam pe laptop o astfel de aplicatie si in functie de cum o setam, ori recunostea pe oricine, ori nu ma recunostea nici pe mine.

Pune pe cineva care seamana cu tine sa vezi daca il accepta.

Stiu ca exista mai multe aplicatii care iti ofera informatii despre telefon dar aceasta aplicatie este simpla si construita bine.

Anfish ofera informatii despre: Camera - Procesor - Sistem - Memorie - Senzori - Display - Operator

Informatiile sunt oferite intr-un mod exact si bine detaliat.

In plus Anfish iti creeaza o statistica despre modelul tau de telefon atat pentru tara ta cat si pentru intreaga lume.

Download: https://play.google....one.aTruffleHog

post-247-0-57600200-1338393831_thumb.jpg

post-247-0-52143900-1338393834_thumb.jpg

post-247-0-18177100-1338393837_thumb.jpg

post-247-0-82136800-1338393839_thumb.jpg

post-247-0-26895700-1338393846_thumb.jpg

post-247-0-58572300-1338393850_thumb.jpg

post-247-0-90012200-1338394076_thumb.jpg

post-247-0-70737700-1338394080_thumb.jpg

Feri, daca data aia iti apare la build time nu data de fabricatie a telefonului ci a rom ului(original) . Mie imi apare 9 mai si telefonul e achizitionat pe vreo 25 aprilie.

Si la mine da rateu cu diagonala(4.3) si ciudat cu densitatea pixelilor. Eu am 312, la 4.3 ar fi 343 si el imi arata 320....

La fel vede 4 nuclee ale procesorului, dar la al doilea si la al treilea vede viteza min/max 0 mhz

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Feri, daca data aia iti apare la build time nu data de fabricatie a telefonului ci a rom ului(original) . Mie imi apare 9 mai si telefonul e achizitionat pe vreo 25 aprilie.

Si la mine da rateu cu diagonala(4.3) si ciudat cu densitatea pixelilor. Eu am 312, la 4.3 ar fi 343 si el imi arata 320....

La fel vede 4 nuclee ale procesorului, dar la al doilea si la al treilea vede viteza min/max 0 mhz

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Mersi pt clarificari...eu am cumparat telefonul anul asta in februarie.....

In privinta display-ului si a procesorului la mine este ok.

2012-05-30 21.06.28.png

2012-05-30 21.06.37.png

De multe ori incercam sa ne schimbam aplicatiile care le folosim in fiecare zi cu unele si mai bune iar in cazul lui n7Player poate a venit vremea sa ne schimbam aplicatia de muzica.

n7Player m-a surprins placut din toate punctele de vedere.

Beneficiaza si de egalizator, interfata este una foarte buna si bine organizata cu o animatie bogata, plus ca are lockscreen integrat.

Restul functiilor care sunt destule se pot vedea in Google Play si in video de prezentare.

Download: https://play.google....e=search_result

Prezentare: https://www.youtube....d&v=2eTWABLu54M

post-247-0-97522400-1338410828_thumb.jpg

BlueStacks App player te ajuta sa rulezi aplicatii Android cu ajutorul PC-ului.

O ideea foarte interesanta. Programul inca este beta si necesita o placa video si un PC mai performant.

Mie unul mi-a rulat greu dar cei care au video si PC mai performant pot sa incerce.

Download: http://bluestacks.com/

[media=]

[/media]