Clicky

Jump to content
Pietri

Vand iPod Touch generatia a 4-a, alb, 8GB

Recommended Posts

Pret 400 de lei, negociabil

http://www.istyle.ro/i_category.php?id=9586

Sistem de operare iOS 6

Ecranul este spart

Cei de la iStyle (reprezentat Apple in Romania) au spus ca il inlocuiesc pentru 540 de lei, deci ati iesi oricum mai ieftin decat daca ati cumpara unul nou. Cand spun ca il inlocuiesc, ma refer ca iti dau un iPod nou.

Complet functional

Cu zgarieturi pe spate.

Sunt din Bucuresti. Daca doriti, ma puteti contacta la tel 0730405408 sau printr-un email la adresa pietriii@yahoo.com

Pachetul vine cu iPod touch, cablu USB si casti Apple

post-126-0-22538500-1349266498_thumb.jpg

post-126-0-51404700-1349266522_thumb.jpg

post-126-0-63756300-1349266560_thumb.jpg

Edited by Pietri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

• Similar Content

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      iPhone SE

Mobilissimo.ro prezintă telefonul iPhone SE, noul iPhone cu ecran de 4 inch lansat de Apple în martie. Terminalul costă 2.198 lei la Marketonline.ro și vine cu un design și dimensiuni identice cu ale lui iPhone 5S. Ecranul de 4 inch are o rezoluție de 640 x 1136 pixeli și la bordul terminalului se afla 16 GB sau 64 GB stocare, plus 2 GB RAM și un procesor Apple A9. Camera de 12 MP din spate suportă captură video 4K.

iPhone SE prețuri actualizate:
      Marketonline.ro Compari.ro  
      iPhone SE Unboxing

iPhone SE Review

curând

iPhone SE Galerie Foto

• By Florin Radu
      Salut.

In urma cu cateva luni (mai precis, cred ca prin septembrie anul trecut, am facut trecerea de la Note 4 la iPhone 5s. Am facut aceasta alegere in ideea in care mi se luase de device-uri mari (lopeti) si voiam ceva mic si performant si dupa cum bine se stie, numai iPhone-urile se mai incadreaza/incadrau la cerintele astea. Acum vreau sa-l dau, in ideea de a ma intoarce la Note 4, pentru ca oricat de mult m-ar deranja cand il tin in buzunar, tot sunt foarte multe lucruri care-mi lipsesc si pe care le vreau inapoi.

Dar hai sa va zic cate ceva despre telefonul meu, pe care vreau sa-l insor:

Neverlocked
      Stare de functionare 10/10
      Stare baterie 10/10 (in sensul ca nu da semne de oboseala fata de una noua. pe mine ma tine cam 24-30 ore)
      Stare estetica 9/10 (poate chiar 8.5)

Se văd în poze unele urme de uzură. Muchia inferioara, colt stanga sus si spate. Nu sunt cine stie ce, avand in vedere ca eu am rezistat sa-l accept asa.
      IMEI-ul este același în toate cele trei locuri (cutie, spatele telefonului, în setări).
      Nu am nicio problemă cu iCloud-ul sau cu amprenta. Se acceptă orice test și chiar resetare generală.
      De trimis in tara, n-as vrea sa ma complic. Voi face predare personala, in Bucuresti, sector 1, zona Grivitei.

Pretul cerut 1400 lei. Din motive de bun simt, pentru ca ma aflu pe mobilissimo.ro, precizez din start si ultimul pret: 1300 lei. Dar consider ca pentru a scadea sub pretul cerut de mine trebuie venite cu argumente temeinice si obiective. (ex.: nu corespunde cu descrierea facuta)
      Ca un fel de bonus, mai dau odata cu el si: un bumper metalic auriu (spre gold rose), o husa nillkin ultraslim neagra si inca un bumper tpu, dar pe care probabil la fel de bine il pot arunca.

• By Tyler Durden
      Vând iPad 3 Wi-Fi + 3G 16 gb în stare absolut ireproșabilă. Are folie pe ecran din prima zi.

Tableta a fost achiziționată de la Orange, mai am și factura + cutia.

Ca și accesorii am smartcover original Apple, folie Moshi nou nouță, un backcover și o husă de piele Cygnett.

Se vinde cu încarcător și cablu de date original. Are iOS 8.1.2.

Prețul cu care o dau e 1250 de RON, puțin negociabil.

Predare personală în Arad dar o livrez și cu curierul dacă cumpărătorul e serios.

Motivul vânzării este că am achiziționat un iPad Air 2 și nu am ce face cu 2 tablete.

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

• Create New...

Important Information

Terms of Use