Clicky

Jump to content
nexus77

Vand Nexus 7 16GB 1250 Ron

Recommended Posts

Vand Nexus 7 16 GB stare impecabila. Livrare personala doar in Bucuresti. Tableta a fost achizitionata din US, nu are factura/garantie.

Pretul este 1250 Ron. Nu sunt interesat de schimburi.

Tel: 0727940445

• SCREEN
    • 7†1280x800 HD display (216 ppi)
    • Back-lit IPS display
    • Scratch-resistant Corning glass
    • 1.2MP front-facing camera

WEIGHT

• 340 grams

MEMORY

• 8 or 16 GB internal storage
    • 1 GB RAM

[*]

BATTERY

• 4325 mAh
    • 9 hours of HD video playback
    • 10 hours of web browsing
    • 10 hours of e-reading
    • 300 hours of standby

CPU

• Quad-core Tegra 3 processor

SIZE

• 198.5 x 120 x 10.45mm

WIRELESS

• WiFi 802.11 b/g/n
    • Bluetooth

[*]

USB

• Micro USB

OS

• Android 4.1 (Jelly Bean)

FEATURES

• Microphone
    • NFC (Android Beam)
    • Accelerometer
    • GPS
    • Magnetometer
    • Gyroscope

post-808-0-55034700-1347787422_thumb.jpg

post-808-0-79488500-1347787425.jpg

post-808-0-39123100-1347787429_thumb.jpg

post-808-0-00102500-1347787432_thumb.jpg

post-808-0-55082300-1347788207_thumb.jpg

4. In cadrul sectiunii BAZAR produsele scoase la vanzare NU se vand in sistem de licitatie! In acest sens fiecare produs scos la vanzare va aveaOBLIGATORIU un pret estimativ(pret afisat in corpul anuntului). Nu se admite scoaterea unui produs la vanzare ce are drept pret "nu stiu cat ar face" sau "astept oferta voastra"! Dupa caz se precizeaza daca suma ceruta e negociabila sau nu! ATENTIE - pretul estimativ nu trebuie sa depaseasca pretul oficial!

SE INCHIDE!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Feri
      Huawei Nexus 6P

Mobilissimo.ro prezintă telefonul Huawei Nexus 6P, modelul flagship al celor de la Google pentru generația Android 6.0 Marshmallow. El costa în jur de 2700 de lei pe plan local și adoptă o diagonală de phablet de 5.7 inch și rezoluție Quad HD. Acest model vine cu procesor Snapdragon 810 v2.1, 3 GB RAM, 32, 64 sau 128 GB stocare și camera de 12.3 de megapixeli în spate, plus 8 MP în față.

Huawei Nexus 6P prețuri actualizate:

eMAG.ro MarketOnline.ro evoMAG.ro Cel.ro F64.ro QuickMobile.ro Compari.ro  
      Huawei Nexus 6P Unboxing

Huawei Nexus 6P Review

Huawei Nexus 6P

• By lacsativ
      Okay, pana la sfarsitul lunii am de luat o decizie, si nu sunt singur care s-ar potrivi mai bine nevoilor mele. (Planuiam sa imi ia unul de anul trecut, dar am avut alte prioritati). In primul rand, stiu ca telefoanele Nexus sunt in special dedicate dezvoltatorilor, si cu toate ca sunt nou in ceea ce priveste sistemul de operare Android, nu vreau sa stau departe de rooting, insa in niciun caz la nivelul de dezvoltator, sau enthusiast. Ma intereseaza in special customizarea si multitasking-ul, urmate de web browsing si music player (am vazut ca G2 vine la pachet cu casti, ceea ce e un plus), si in ultima instanta camera de fotografiat. Nu ma dau eu in vant dupa fotografii, dar e buna daca e acolo. Oricare ar fi telefonul, voi cumpara modelul de 16 GB, si daca stie cineva, m-ar interesa cam cat din acei 16Gb poti fi folositi de utilizator. 
      Cam asta ar fi tot. Diferenta de pret este 10 lei, deci nu cred ca se pune =). Pareri? 
    • By Dobrin Tanase
      Salut as vrea sa-mi aleg o tableta,intre 700-900 lei . O voi folosi pentru gaming,web browsing,vizionare videoclipuri pe youtube si citit carti ,care ar fi ce mai buna alegere pentru aceste activitati dintre urmatoarele terminale?(mentionez ca bateria daca tine minim 7 ore deutilizare continua este ok pentru mine,iar camera nu trebuie sa fie stralucita):allview viva i8,asus memo pad hd 7,nexus 7 2012,acer iconia a1, 
    • By Stereo123
      Pret: 600 RON

Stare: Folosit/Foarte buna/Uzura normala
        Pretul este extrem de bun si prin urmare nu este negociabil! (Acesta este ultimul pret!)   Va rog nu ma contactati in legatura cu schimburi pentru ca nu sunt interesat!   Pachetul include:
      Telefon
      Cablu USB
      Incarcator
      Casti

Telefonul nu a suferit reparatii este in stare foarte buna cu un grad de uzura normala!

Ce este Nexus?
      Nexus este brand-ul de telefonie mobila al celor de la Google, al carui avantaj este ca primeste actualizarile de sistem mai repede decat orice fel de telefon care ruleaza Android. 

0747195603
      stedromusic@gmail.com

Trimit oriunde in tara prin curier.

Daca vrei sa deti un telefon cu aceeasi generatie de Android ca Samsung Galaxy S4, la mai putin de jumatate de pret, atunci acesta este telefonul pentru tine!

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      LG Nexus 5

Cum spuneam și în cazul descrierii clipului cu hands-on-ul tabletei LG G Pad 8.3, astăzi am participat prin persoana lui Emil la o lansare LG, unde am avut ocazia să punem mâna și pe Nexus 5, ultima creație a celor de la Google și LG în materie de telefoane pentru developeri.

Acesta vine cu caracteristici de top cum ar fi în primul rând Android 4.4 KitKat, iar în cazul hardware, avem de a face cu un display IPS de 4.95 inch cu rezoluție 1920x1080 pixeli, procesor Qualcomm Snapdragon 800 quad-core la 2.3 GHz, 2 GB RAM, 16 / 32 GB spațiu de stocare, GPU Adreno 330, conectivitate 4G LTE și camera de 8 megapixeli.

Articol pe site.

Prețuri Actualizate
      eMAG.ro evoMAG.ro F64.ro MarketOnline.ro Okazii.ro  
      LG Nexus 5 Hands-On Preview

LG Nexus 5 Unboxing

LG Nexus 5 Review

Jocuri pe LG Nexus 5 (Dead on Arrival 2)

LG Nexus 5 Galerie Foto

• Who's Online (See full list)

There are no registered users currently online

Important Information

Terms of Use