Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• 1 month later...
  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

M-am tot intrebat unde sa-l pun, aici sau la Bancuri  

Stiu dar ziceam si eu asa. Ia uite la asta

Eu unul deja m-am asezat la coada, inca inainte de chinezul ala cu cortul. Acuma, serios. Prea ne-am (ne-au) invatat ca trebuie sa fie o tona de noutati pe noul si noul si noul iPhone. De unde atatea

Mie imi place foarte mult. Sper sa îl am in timp cât mai scurt.

Acum, fiecare cum crede, dar eu chiar le acord credite. Aplicatiile făcute pentru iOS sunt mult mai frumos slefuite decât pe Android. Si spun asta in urma testarii si detinerii a unui S1 si un S2.

• 1 month later...

Iphone 5 este primul Iphone care am putut sa il blochez,era luat luat de cateva zile,nu avea jailbreak,nu avea multe jocuri/aplicatii dar si posesorul trecand de pe Iphone 4 la 5 a recunoscut ca agata uneori chiar daca este un fan inrait.

Calitatea materialelor este buna,poze bune,ecranul MIC (pentru mine) dar calitativ,dar cu toate aceste calitati nu isi justifica pretul.

• 1 month later...

Exista destule diferente intre iPhone4 si iPhone5 :) Eu detin un iPhone5 si am avut si un iPhone4, ambele de pe reclama. Sunt foarte multumita de el si sincer, nu l-as inlocui!

Edited by mesersmith
Diana, reclama se face numai cu acordul conducerii
  • 2 months later...

Am testat Iphone-ul 5 si pot spune ca se vede o reala evolutie,de la design la S.O..Camera le da lectie tuturor smartphone-urilor,are un blitz foarte bun,poti face niste poze senzationale,iar iOS-ul merge mai bine ca niciodata.Acum acei fanboys ai Android-ului o sa imi sara in cap,insa nu poti trece cu vederea calitate ridicata de care da dovada Apple cand aduce un nou telefon pe piata.