Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut ! Ma intereseaza un telefon de pana in 1300(nu mai mult). Vreau sa-mi recomandati niste telefoane bune la camera baterie si navigare pe net .

Edited by Man Adrian Gheorghe

P10 Lite NU exceleaza la camera, automat NICI Mate 10 Lite.
Ai deja J5 (chiar daca l-ai trecut la "purtabil") si stii ce poze face. J7 n-o sa fie departe de el...

Daca poti sa intinzi bugetul pana pe la 1500 lei ca sa iei telefon nou, iti recomand Google Pixel. La asta garantat ai camera super buna!
Daca nu, mergi pe Mi A1 cum ti s-a recomandat. Este un telefon decent, peste modelele de la Huawei si Samsung mentionate mai sus.

Mersi de sfat ! Dar totusi dintre telefoanele mentionate de mine mai sus care este mai bun ???
Ți-am lăsat 2 smart-ri care au super preț raportat preț performanta, tu te legi de un amarat de Huawei care e și în versiune lite, la fel Samsung care e consumer, dar de fapt da cu bani in ei că sunt al tai și-i culegi toamna , primavara și vei fi satisfăcut la maxim :))
Mai e unul care se încadrează :
https://www.quickmobile.ro/telefoane/telefoane-mobile/xiaomi-mi-note-2-dual-sim-64gb-lte-4g-negru-argintiu-4gb-ram-170053/
Sa nu zic un Redmi Note 5 pe la 970 lei care iară e peste oricare amintite de tine că performanta!
Sunt tare curios ce alegi tu in banii aceia!

Trimis de pe al meu Mi A1 folosind Tapatalk