Clicky

Jump to content
nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Recommended Posts

19 hours ago, danmerezeanu said:

Hmmm! Ce am mai gasit pe net in weekend (si n-a fost publicat deja pe forum de @geekos :) ):

1. Mde, nu mai poti tine domnule un secret pe lumea asta :) : Mi s-a oferit un prototip de Pixel 3 XL pentru 2000 de dolari (WTF???!!!)

Deci nu se fac chiar asa multi bani din blogging? Sau fac bani numai aia care sparg telefoanele?

Edited by geekos

Aha mersi ...

Nici un zvon despre un 9.1 ceva ...

Anul trecut aparuse imediat beta de 8.1.

Anul asta cam slabi baietii ... ori lucreaza toate departamentele sa schimbe design ul ala odios la 3 pe ultima suta de metri ... default_laugh.png

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

8.1 a aparut spre Decembrie 2017. Pana nu ies pe piata Trixelii, nu mai pupam nici un Developer Preview... Rabdare!

@nick5roo Cateodata mi s-a intamplat si mie sa ramana "certificat", chiar daca am deblocat toate bootloaderele intalnite in cale.
Oricum, este doar un text in fundul setarilor de la Play Store, nu afecteaza cu nika' functionalitatea telefonului sau a aplicatiilor. :)

Inseamna ca faci ceva gresit... :))

3T-ul a devenit uncertified inca de la prima deblocare a bootloaderului (adica din prima zi cand l-am primit de la curier). Dupa asta, n-am mai verificat ce si cum apare scris acolo.

I always said he is special :) are pile la SRI și ANCOM.

Inseamna ca faci ceva gresit... :))
3T-ul a devenit uncertified inca de la prima deblocare a bootloaderului (adica din prima zi cand l-am primit de la curier). Dupa asta, n-am mai verificat ce si cum apare scris acolo.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Tocmai ce am vandut o folie de sticla unui utilizator de pixel , nu stia de noi asa ca i-am dat link.

Sa imi confirme daca vede mesajul default_smile.png

Spunea ca nu se compara nici un alt telefon cu cele de la google ... si ca e foarte multumit . ( insa i-a spart sticla la display in colt ) default_sad.png

Am zis ca nu se poate , asta e platit de Soros ... sa zica asta =))

Welcome!

13 minutes ago, dr_junior1980 said:

si ca e foarte multumit

Te miri ca este multumit, sau? :rolleyes:

Din cei care postam pe-aici, doar tu te-ai plans de telefon. Chiar daca nu este perfect, eu unul sunt foarte multumit. Daca nu face figuri sau crapa subit, nu am de ce sa ma gandesc la vreo schimbare.

Nu ma mir , e multumit ca toti ceilalti.

Si eu sunt multumit per total , ma deranjeaza problemele hardware de la un telefon de 1000 € si nu stiu daca mai pot sta inca 1 an asa cu ele ... dar vedem cum va fi viitorul ...

Te-ai prins despre ce era vorba. Am fost uMpik rautacios, recunosc...

@Andrei.P

@Innoxius Este exagerat "sar", doar ca se pot scoate foarte usor. O fi un feature si pe viitor scot la vanzare butoane colorate sa le schimbe posesorii acasa. :))