Clicky

Jump to content
nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Recommended Posts

Robinete, omul a postat ceva despre un telefon pentru care exista forum. Nu l-am pocnit cu bulanul (ca tot ai o obsesie cu Jilava, probabil ai beneficiat de legea lui Tudorel si te plictisesti pana la urmatoarea tura), i-am pus link-ul. Fiind nou pe aici si forumul destul de ascuns, am considerat ca e normal sa i-l arat.

Acuma, ca tu te-ai gasit ca musca in ceva si ai comentat pe langa subiect, e fix problema ta. Din 3 postari, doua au fost de tipul asta. Daca crezi ca nu te poti ridica la un nivel mai sus de obsesia ta cu militieni si inchisori, esti liber, chiar indicat, sa alegi intre doua variante: sau iei o pauza si incerci apoi sa gasesti subiecte pe care le poti atinge sau iei o pauza pur si simplu.

Consider subiectul inchis.

Stiam ca exista forum pt oppo, cum exista pt aproape toate tipurile de telefoane, doar ca mi s-a parut ceva super si de asta am pus linkul. Daca am pus un link cu un alt tip de telefon diferit de pixel 2xl asta nu inseamna ca am facut o comparatie ci doar voiam sa vedem cu toti niste chestii misto pe care le are acel telefon si pe care ne-ar placea sa le vedem si pe viitoarele pixel.
Imi cer scuze ca am fost off topic!

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Nu cred ca off topicul era problema si nici nu cred ca[mention=59]Innoxius[/mention] a vrut sa te atentioneze, cred ca doar a aratat ca exista un topic si pentru dispozitivul respectiv, altfel putea sa-ti mute post-ul acolo. In schimb cred ca discutiile cu ofense ar putea fi "mutate" pe privat.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Fa-mi si mie o poza de la Bicaz.

Dap, preturi mari la greci, chiar si gpl-ul costa 0,87 euro, la bulgari sunt mai "umane".Luni plec de nebun prin tara: Bicaz, Vatra Dornei, apoi Sighetul Marmatiei si ma intorc pe Cluj, Alba, Sibiu, in jur de 1500 km.
Apare dp5 pana vin, sambata viitoare? Asta sa ating putin si topicul!

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

3 hours ago, Katabxp said:

Luni plec de nebun prin tara...

Apare dp5 pana vin, sambata viitoare? Asta sa ating putin si topicul!

Drum bun, concediu placut!

Noi speram sa apara la inceputul saptamanii viitoare (luni seara, cel tarziu miercuri)... Ce-o sa faci, anulezi vacanta? :))