Clicky

Jump to content
nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Recommended Posts

Salut. Dacă te referi la mine și la ceea ce am postat, îmi cer scuze....chiar nu am văzut că s-a mai postat sau că ai postat despre acel lucru.
Rog un moderator să șteargă postul #1256.
Referitor la afirmatia despre like-uri este exact așa cum spui tu...chiar nu te pot contrazice... atât putem unii... să căutăm like-uri...sper că nu te deranjează acest lucru.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Salut. Dacă te referi la mine și la ceea ce am postat, îmi cer scuze....chiar nu am văzut că s-a mai postat sau că ai postat despre acel lucru.
Rog un moderator să șteargă postul #1256.
Referitor la afirmatia despre like-uri este exact așa cum spui tu...chiar nu te pot contrazice... atât putem unii... să căutăm like-uri...sper că nu te deranjează acest lucru.

Aaa...
Nu te supăra ca nu am zis cu răutate sau sa te jignesc , dar pare urat când cineva postează ceva deja existent, da impresia ca vine aici doar sa arunce un link fără sa fie atent la ce se discuta.
Știu ca trebuia sa îmi vad de treaba și sa nu fac astfel de afirmații, dar nu m-am putut abține.
Scuză-mă din nou.

Din nou zvonuri despre Pixel midrange:

https://m.gsmarena.com/midrange_google_pixel_3_lite_leaks_with_a_headphone_jack_and_a_snapdragon_670-amp-34275.php

Probabil va avea camera de pe Pixel 2 ceea ce ar fi mare lucru( clona ), o camera potenta si care mai merge cativa ani fara probleme.

Junior, sa ma ierti, stiu ca s-a mai vorbit de asta dar nu mai stiu daca s-a pus linkul asta.

Ti s-a propus vreo functie de moderator pe forum?

Chestie interesanta, am instalat aplicatia phone de pe apkmirror.
Atunci cand intram in ea, 1 secunda era tema alba dupa care facea tranzitia catre black.
Asta nu e nimic...
Problema era ca nu mai functiona senzorul de proximitate si nu se stingea ecranul cand eram cu un apel initiat.
Pana cand mi-a venit ideea sa ii dau restart, m-am speriat si am zis... Vai s-a defectat senzorul :))
Dupa restart ambele asa-zise probleme s-au rezolvat :)

Am intrat si eu in #teampixel de vreo 5 zile cu un pixel 2 xl. Pana acum sunt foarte multumit de el. L-am luat in principal pentru camera, update-uri constante si rapide si rezistenta la apa (astea 3 inglobate intr-un singur pachet). Restul sunt un plus bine venit.

Am tot vazut screen call, dar nu-mi dau seama la ce foloseste si cum se foloseste.