Clicky

Jump to content
nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Recommended Posts

Scuze. Nu am mai putut sa intru. Am avut un curs de tinut asa ca am lipsit cateva ore de pe forum. Intre timp insa vad ca a pus link nick5roo. Multumiri si... toate bune!

Mai observ si faptul ca astea sunt modificate.
Adica icoana e bagata in cercul ala alb ...

Practic toate iconitele sunt rotunde acum

e4ff1e678b2f88ccaa828782784e85fb.jpg

Cam astea sunt modificarile : https://www.androidpolice.com/2018/10/09/pixel-launcher-pixel-3-brings-assistant-button-back-forces-adaptive-icons-apps-apk-download/

Edited by dr_junior1980

@dr_junior1980: Phone app e alb cat cuprinde. Am in schimb dark mode la aplicatia de SMS-uri (dar se stia asta de ceva timp)... 

Cat despre launcher.. cam așa arată la mine (sunt cu tema Dark selectată dar cred că și dacă ar fi selecția automata tot pe negru ar fi )0290cf609d6f7a389bc2509c195d5332.jpg

Ce oameni domnule, ce oameni :)... Acu o sa ne zica cineva ca a pus pe OnePlus=ul lui si camera de la Pixel 3 (nu merge decat pe Pixeli - sa vina un GCam adus la zi :) ).

@katabxp: exact pentru asta ai pus launcherul de Pixel 3 - butonul de Asistent in bara de cautare :) . 

@nick5roo: Hai ca ne amuzam si noi :)

Edited by danmerezeanu

Da. Si in plus nu am sesizat ca noua camera sa mearga mai rau pe 2 XL sa ca o las instalata. La fel si Launcher-ul... Cat nu dauneaza le pastrez. :)