Clicky

Jump to content
nick5roo

Google Pixel 2 XL - Discutii generale

Recommended Posts

31 minutes ago, Katabxp said:

de multe ori nestiind nici macar ce semnifica acesti 1024, puteau fi mere, pere, etc, el voia placa de 1024.

Euro? Lire sterline? :D

Asa ar merita astia care cer numere.

Cine vinde Pixel 3XL in magazin inainte sa fie lansat. Am vazut si eu dar nu cred.
Cat despre Pixel 2XL nu tine nus ce aplicatii....nu inteleg la ce te referi. Mie imi merge telefonul perfect, fara lag, fara restartari, face poze excelente, se vede super, nu am ce sa-i reprosez.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Eu nu zic ca nu ai dreptate, numai ca mi se pare prea aiurea ca cineva sa poata cumpara un telefon inainte ca acesta sa fie lansat. Era furat din depozitul lui Google, sau scos de vreun chinez "pe sub mana" din fabrica si vandut unui rus (ca parca un rus il prezenta)?

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Normal ca e aiurea ...

Este un articol pe Engadget : https://www.engadget.com/2018/10/06/google-pixel-3-xl-hong-kong-leak-hands-on-video/

Spune ala ca l-a cumparat dintr-un shop din Hong-Kong.

Cu 2030 de dolari :))

https://www.dcfever.com/news/readnews.php?id=23390

https://unwire.hk/2018/10/05/google-pixel-3-xl-detail-review/review-2/

http://www.mobilemagazinehk.com/2018/10/未發表先賣街-pixel-3-xl-上手初體驗.html

89e22e3bfbf6d6624dd9095a4e64f186.jpg

Scorul meu pe Pixel 2 XL ... Deci cine are 2 acum nu trebuie sa faca upgrade-ul...

Edited by dr_junior1980

Ar fi o idee. Noroc ca sunt la scoala ca as instala AnTuTu, as baga un pic 2 XL-ul la racaoare (frigider) si v-s arata eu 215000 :) .

Cat despre dorinta ca macar 3 XL sa nu fie ce vazuram toti pe net pana acum... tare as vrea asta (macar sa fie de 6,7 diagonala, nu 6.3 cat pare sa fie de fapt)... In fine... lasa ca ne tufleste Google in cateva ore... Si dupa ce ne racorim... stiu eu niste tipi care se vor duce sa-l cumpere (chiar si asa cu doar 4 GB de RAM) - apropo, in mod normal chiar nu ii simt... E evident ca in 6/8 GB de RAm poti sa tii mai multe aplicatii dar... mie chiar imi ajung cei 4 GB de pe 2 XL (probabil si din cauza ca nu ma joc deloc pe telefon :) ). 

Ha! Pai asa ma stii tu pe mine? Am setat reminder de mult. Ba chiar imi dau net din telefon caci macar 4G-ul meu nu merge in valuri ca reteaua din laborator. Mai rau este insa ca am ora de aplicatii, asa ca trebuie sa tin urechile ciulite la studenti si sa ii asist - eu le-am pregatit materialele, le fac o introducere si de lucrat ar trebui sa lucreze independent - eu oferindu-le doar suport... Planul e sa stau cu casca in ureche desigur... dar de uitat... mai greu - desigur ca o s aincerc pe laptop ca m-am obisnuit cu ecrane mai mari.

Pe de alta parte, dupa ce am vazut detaliile impartasite de Gif2D pe vechiul forum... m-am cam pleostit. 6,3 inchi confirmat qviasioficial - altfel spus, 3 XL e de fapt un 2 XL "cu coarne" pus pe steroizi. Hmmmm! Chiar imi doresc o "tableta". :)

Poate sa-l comand pentru nevasta, sa fie fericita cand gateste. Altfel, nu-i vad utilitatea, ca n-am dispozitive Nest, n-am nimic inteligent in casa, in afara de familie default_laugh.png

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Notch pe care l-au ascuns cât au putut, prin wallpaper e și unghiuri de filmare. În primele imagini nu arătau decât spatele. Cum e aia să te faci că nu e primul Pixel cu gaură neagră?