Clicky

Jump to content

Recommended Posts

sall,ce sa aleg intre samsung galaxy a8,nokia 7 plus,huawei p20 lite.Ma intereseaza sa mearga decent,sa tina vreo 3 4 ani(am avut un allview x2 soul pro si dupa un an a murit,adica nu mergea google si insta ,snapul etc.Pe mine ma intereseaza camera ,gaming insta, snap si multitaking bun.Sincer imi place ft mult nokiaul pt ca mi place andridul stock si ecranul mare dar sper sa nu mi se intample ca la allview..... .De jucat ma joc clash ,pubg si daca o sa se bage pe android fortnite.Multumec ft mult i succes in continuare.love u.

P:S: Cand crezi ca o sa se bage fortnie pe android.

Din ce ai pus aici nokia 7 plus e peste restul

Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

Apropo... Nu compara telefoanele allview cu restul... Allview nu face telefoane ci petarde

Trimis de pe al meu BLA-L29 folosind Tapatalk

Vad o infuzie de sange tanar, proaspat. Ceea ce e foarte bine. Rog noii veniti sa aiba un pic de aplecare spre ceea ce incepe sa se piarda prin tarisoara noastra, adica studiul. Studierea structurii forumului, mai exact. Si sa posteze acolo unde e bine si folositor si altora.

"ce sa aleg" e de "Sfaturi pentru achizitie telefoane sau tablete", nu de "Discutii generale", forum unde am si mutat discutia.