Clicky

Jump to content

Recommended Posts

ne normal ca atunci cand te uiti la ecranul telefonului din anumite unghiuri, marginile sa prinda o umbra albastra? multi am vazut ca unii au problema asta cu pixel 2xl, nu cu s8. se poate rezolva?

Telefonul da, se poate rezolva chiar si in garantie daca mai are.

Dar, limba romana trebuie sa o reiei de la "Abecedar"!

Trimis de pe al meu MHA-L29 folosind Tapatalk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Mihai
      Haideți să vorbim aici despre actualizările de securitate, despre noutățile pe care le aduc, dar nu numai.
      Sunt posesorul unui Note 8 de ieri și i-am făcut actualizările la zi. După o zi de umblat la telefon pot să spun că m-a cam prins, parcă aș fi intrat în altă epocă. Este un dispozitiv elegant, frumos și care se mișcă excelent.
      Patch-ul de securitate septembrie 2018 a introdus și o nouă opțiune în aplicația de Cameră, Super Slow Motion (filmare la 960 fps). Nu am testat-o încă, dar o voi face cât de curând.

• By Cristian Dinica
      Salut,
      Ce ați alege între Samsung S8 și huawei mate 10 pro? De ce?
      Credeți că o să primească curând update la android p?
    • By Ovidiu Cretu (OviOne)
      Salutare,
      Am urmarit un pic forumul si as dori sa primesc si eu niste sfaturi de la colegii forumisti.
      Doresc sa cumpar un telefon performant cu urmatoarele cerinte in minte: buget 2500 RON; doar Android, pe cat se poate un flagship, va fi folosit in filme, jocuri gen PUBG, youtube si altele uzuale: chat, facebook etc.
      Am restrans optiunile la urmatoarele firme si modele:
      1- Oneplus 6 de pe site-ul lor, varianta 8Gb RAM/128GB stocare
      2- LG V30 
      3- Xiaomi Mi 8 
      4- Samsung Galaxy S9 sigilat de pe un site de vanzari online, cu factura si garantie.
      5-Sony Xperia XZ2 compact. (am mai avut un Sony in trecut si am fost super multumit; in plus nu imi plac telefoanele foarte mari, cu toate ca asta e trendul)
      Multumesc in avans pentru sugestii.

• By andyground
      Vand Samsung S5 mini black - liber de rețea
      - specificațiile se găsesc pe internet;
      - prezintă urme de uzură normele (a se vedea pozele);
      - are folie aplicată;
      - are cutia originală cu toate accesoriile (cablu de date, căști și cărți).
      Pret - 350 lei
      Predare personala in Targu-Jiu, iar prin curierat se mai adauga transportul.

• By Para Joy
      Are cineva problema cu WiFi.ul telefonului care se activeaza singur odata la cateva zile sau cum este la mine in fiecare marti? Va rog, pt cei care au gasit solutia acestei probleme sa nu se mai activeze asa, sa imi spuna si mie ca disper aici
  • Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use