Clicky

Jump to content
SetrakiaN

Problem mare s7 edge

Recommended Posts

Salut am o problema cu s7 edge-ul meu a inceput sa se restarteze , in prima faza se restarta mai greu acum s-a restartat odata si boteaza ramane blocat la sigla s7 edge reusesc sa il aprind dar cu greu si cand intru in meniu se blocheaza si pac i-ar restart precizez am luat soft clean dupa sammobile dar tot la fel imi face acum a ramas ecranul negru si un led albastru si nu ii mai pot da nici restart fortat

Sunt foarte dezamagit , nu am nici garantia la el pentru ca l-am primit cadou .

Daca cineva ma poate ajuta sau a intampinat problema va rog sa imi scrieti . Multumesc !!

Salut am o problema cu s7 edge-ul meu a inceput sa se restarteze , in prima faza se restarta mai greu acum s-a restartat odata si boteaza ramane blocat la sigla s7 edge reusesc sa il aprind dar cu greu si cand intru in meniu se blocheaza si pac i-ar restart precizez am luat soft clean dupa sammobile dar tot la fel imi face acum a ramas ecranul negru si un led albastru si nu ii mai pot da nici restart fortat
Sunt foarte dezamagit , nu am nici garantia la el pentru ca l-am primit cadou .
Daca cineva ma poate ajuta sau a intampinat problema va rog sa imi scrieti . Multumesc !!
In acest caz, problema ta este hardware, trimite-l in service!

Trimis de pe al meu MHA-L29 folosind Tapatalk

Da... eu am trimis in service la ESD Bucuresti un S7 edge (primit de la un prieten ,dar cu display-ul spart) , adus din Emirate (Dubai)...si contra cost mi-au schimbat display-ul.