Clicky

Jump to content
Andrei P.

Account action required cont google

Recommended Posts

Asta a fost o problemă datorată developerilor de custom rom-uri care compilează dimineața pe wc cu laptopul pe genunchi câte un rom până se șterg la fund. Bineînțeles că userii se întreabă de ce nu funcționează aia sau aialaltă. E veche problema, de la începuturile androidului.

Dacă e așa și ai fost pe stock răspunsul ți l-ai dat singur, a fost problema de la sincronizarea google, google nu e infailibil ori perfect. Am pățit și eu multe probleme cu contul și sincronizarea google pe rom custom, nerootat, nederanjat.

*pe rom stock
SwiftKey iar își dă în petec, completează ce vrea mușchii lui.

După cum am scris vreo 3 posturi mai sus. Am zis clar că e problema cu syncul. Culmea a fost că a mers după ce am schimbat Romul. Nu mă deranja absolut deloc stock și nu ridic în slăvi cele custom. Ideea e că problema s-a rezolvat, am confirmat și nu vad rostul la alte comentarii.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

Scuzele mele că mi-am postat umila mea părere. Vă promit, domnul Andrei, că nu vă voi mai da reply ca să nu vă mai supărați. Sunt obișnuit din copilărie cu secera și ciocanul, de atunci sunt taxate comentariile și se punea pumnul în gură celor care voiau să spună câte ceva. Mii de scuze.
Cu stimă,
Vlad.

Hrănește-te bine că ești în creștere, nu te priva de proteine. E păcat ca un tânăr cu nerv ca tine să sucombeze datorită inaniției. Chiar și Papillon a rezistat ani de zile în Recluziune, omora gândaci ca să își suplimenteze rația, și totuși nu era captiv în propriile răutăți, își depășea toate frustrările, orgoliile, neînțelegerile și evada cu spiritul și intelectul în alte dimensiuni mai presus de toate nimicurile existenței.