Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.

Recommended Posts

Salut doresc sa achizitionez un telefon bun sub 1500 de lei si am nevoie de ajutor din partea unor persoane mai informate.

Cel mai mult ma intereseaza performanta telefonului.

Multumesc in avans si astept recomandarile  ^_^

M-am uitat puțin pe eMAG și între 1000-1500lei singurul telefon pe care-l consider acceptabil este galaxy j7 (2017) la 1400lei dar dacă ma pun in locul tău eu as mai strânge ceva bănuți și m-aș îndrepta către un bb Priv la 1700lei , moto z am văzut la prețul asta și mi se pare un preț foarte bun pentru ceea ce oferă . Alte variante eu sincer nu văd , poate un galaxy din seria a . Totuși propun sa te ferești de allview , huawei am avut ambele mărci și am fost foarte dezamăgit . Și iPhone 5se de minim 32gb eu zic ca merita putina atenție acum depinde ce vrei tu de la telefon. Eu am iPhone 6 plus și mi se pare ca rulează foarte bine , fără lag.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Top telefoane high-end populare pe Mobilissimo.ro în luna iulie 2017:
      Samsung Galaxy S8 HTC U11 OnePlus 5 Samsung Galaxy S8+ Xiaomi Mi 6 Apple iPhone 7 Plus LG G6 Huawei P10 Sony Xperia XZ Premium Essential Phone
      ------------------------------------------------------- Samsung Galaxy S7 Meizu Pro 7 Apple iPhone 7 Samsung Galaxy Note Fan Edition Motorola Moto Z2 Force
      Iulie 2016

Telefoane:

OnePlus 3 Huawei P9 HTC 10 Samsung Galaxy S7 Xiaomi Mi5 LG G5 Samsung Galaxy S7 Edge Huawei P9 Lite Huawei P9 Plus Huawei P8 Lite Tablete:

HTC Nexus 9 Xiaomi Mi Pad 2 Samsung Galaxy Tab A 9.7 iPad Air 2 Samsung Galaxy Tab A 7.0 (2016) Lenovo Yoga Tab 3 Pro Google Pixel C Samsung Galaxy Tab S2 9.7 Samsung Galaxy Tab S2 8.0 Samsung Galaxy TabPro S Ceasuri Inteligente:

Samsung Gear Fit 2 Apple Watch Sport 38 mm Samsung Galaxy Gear Xiaomi Mi Band 2 Samsung Gear S2 Sport Motorola Moto 360 Samsung Gear S LG G Watch Evolio X-watch Pro Garmin Vivomove
    • By Mihai
      Salutare. Nu am crezut că voi ajunge aici, dar vreau sfatul vostru. Aș putea renunța la Nexus 5 acum, dându-l tatălui meu (și-a stricat telefonul pe care-l are) și eu aș putea lua ceva nou. Întrebarea mea este dacă merită upgrade-ul? Vreau neapărat telefon cu OIS, cu minim 32 GB memorie internă, eventual cu DAC încorporat cum are LG V10, cu slot de card, care să mă țină măcar 2 ani (am Nexus-ul de 2 ani și 1 lună) și care să nu coste nici la nivelul lui S7/S7 Edge. Știu că vreau multe, dar știu că unii dintre voi au cumpărat recent telefoane noi. Aș putea lua telefonul în 12 rate, dar numai ca ultimă alegere.

Nu mai vreau Nexus-uri, dacă aveau slot de card făceam un compromis și continuam cu Nexus, pentru că sunt cele mai ușor de modat.
      Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy S7 Edge prețuri actualizate:

Samsung Galaxy S7 Edge Unboxing

Samsung Galaxy S7 Edge Video Review

Samsung Galaxy S7 Edge Galerie Foto

• Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use