Clicky

Jump to content
Pufulete

Netflix (recomandări de seriale și filme)

Recommended Posts

Eu sunt abonatul lor de vreo 2 sau 3 luni si mai toate serialele au deja subtitrari. De cand cu ei, la TV ma mai uit cand e Masterchef, ca in rest as putea renunta la abonament.. În combinatie cu un Chromecast e imbatabil!

Vă recomand serialul Suits, pe mine m-a prins! E despre niste avocati, dar la mod palpitant. 

Chiar sunt curios să văd ce fel de servicii au, dacă se ridică la standarde înalte. Treaba cu 3 conturi la 10 euro, nu este valabilă, îți dau doar 2 sloturi, la 12 euro/lună ai 3 sloturi..ar fi interesant dacă ar face un preț/ an, așa știi că stai liniștit un an de zile și nu-ți mai bati capul.

Cel de 9 euro, la care primesc 3 conturi separate, astfel Netflix poate crea cate un profil de interes pentru 3 persoane diferite.

Comparat cu HBO GO cum ai aprecia conținutul Netflix în ce privește calitatea serialelor?

Asta dacă ai avut contact cu HBO GO și poți compara.

Eu ezit încă să mă abonez la Netflix, având HBO GO.

Trimis de pe Galaxy Note 5 folosind Tapatalk

@Greuceanu, cam 3 la 1 dacă am fi la pariuri. Cum spune și @Sp1tfire, mult mai bun la recomandări. Găsești mai ușor ce te interesează, plus și oferta e mai bogată. În plus de asta aplicațiile pentru Android și iOS sunt mai ușer friendly și funcționează lin cu Chromecast. Sunt abonat la ambele, dar pot să spun că mă uit cca 80% la Netflix, 10% la TV și 10% HBO GO.

Mulțumesc,voiam de ceva vreme să mă bag si pe Netflix doar că vreau abonamentul maxim de 12 sau 13 euro care are și opțiune de 4k,pentru că abia mi-am luat un Tv 4k de Crăciun pe care am dat o căciulă de bani și vreau să mă bucur de filme la potențial maxim,dar am ezitat pentru că se uită toată familia și nu știam dacă au subtitrări majoritatea filmelor/serialelor.

On 5/12/2017 at 10:39 PM, Greuceanu said:

Mulțumesc,voiam de ceva vreme să mă bag si pe Netflix doar că vreau abonamentul maxim de 12 sau 13 euro care are și opțiune de 4k,pentru că abia mi-am luat un Tv 4k de Crăciun pe care am dat o căciulă de bani și vreau să mă bucur de filme la potențial maxim,dar am ezitat pentru că se uită toată familia și nu știam dacă au subtitrări majoritatea filmelor/serialelor.

si eu

Vând Golf IV.
Fără suptitrări.

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk