Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Feri

Discutii generale Samsung Galaxy S8

Recommended Posts

Bine și tu acuma...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

La tine este altfel?

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

@Feri: sa inteleg ca esti atat de necajit acum ca trebuie sa-ti cumperi S8+... dar na, cum ai spus, ordinele nu se discuta, ci doar se executa! 😀ðŸ‘

Edited by EMP83

Rămâne de văzut dacă va fi S8+ sau altceva. Idea este, că S7 Edge trebuie să ajungă la fiica mea. Vedem în august când voi fi liber de contract....

Intre timp se va lansa si OnePlus 5, un telefon care cred eu ca nu va trebui neglijat atunci cand vrei sa-ti schimbi tsmartphone-ul!

Rămâne de văzut dacă va fi S8+ sau altceva.

Cu putin noroc sau mai bine zis ghinion pentru portofel, e posibil ca la finalul saptamanii sa detin un S8+

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Felicitări pt viitoare achiziție. Cum de Samsung și nu Xiaomi?

Ecran mai mare si diferenta de pret rezonabila, pentru ca n-o sa-l cumpar direct din magazin.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Deci, avem deja un utilizator de S8 pe forum. Este vorba de colegul nostru @Sp1tfire.

Felicitări pt achiziție, așteptăm sfaturi/opinii de la el ;)

Dati dracu' astia de la Samsung, cu identificarea numerelor. Te mai miri de unde apari in cine stie ce baza de date, de te streseaza lumea cu telefoane. Am activat functia de identificare apeluri date/primite, am sunat pe cineva pe care nu-l aveam in agenda si mi-a descoperit numele celui pe care l-am apelat. Presupun ca functioneaza doar daca ai internetul activ. Am gasit articolul asta referitor la functia in cauza:

www.androidcentral.com/galaxy-s7-dialer-integrates-whitepages-database-identify-callers-prevent-scam-calls

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ah...

Eu am avut așa ceva pe LG direct în dialerul google.

Am sunat la un magazin online... Am format numărul și mi-a apărut HDD Caddy... Exact magazinul la care sunam.

Era Android 7.1.1

Acum am 7.1.2 și nu știu cum să activez/dezactivez.

Găsit21c33cd7ce60457d8d1ed5fd717ffa54.jpg

Ieri am primit un nou update și sunt super mulțumit cu ce am primit. Sa vedem cine se prinde? post-68-149820562937_thumb.pngpost-68-149820568497_thumb.png

Nuuuu.

Se poate ascunde navigation bar-ul și daca ai nevoie de el dai slide în sus și apare pentru 2 secunde. Genial! a8f8a1218aade4b590a4ae67c85ff8a4.jpg

Edited by samyjuanito

Life is Good, nu am avut iar la Microsoft o folosesc din plin.... 😀😀😀

Salutări oameni buni! Sunt tare curios să aflu cum se descurcă acest minunat telefon â€bijuterie†după, să zicem 2 luni de la lansare, 1 lună de utilizare. Aș fi curios să văd un clip și la voi cu un terminal nou după o perioadă de...zile/luni. Până acum, ce am văzut, la noi în țară pe Buhnici, iar din afară pe iJustine. Aștept cu interes răspunsurile voastre, și un răspuns dacă se merită trecerea de la un 7 plus la S8+. Mulțumesc!

Spuneti-mi si mie va rog ce inseamna iconita aceea pe care am evidentiat-o din status bar. Nu stiu c de a aparut si de ce si nici nu stiu cum sa dispara. Nu am mai avut de mult samsung si nu stiu ce e cu ea. Multumesc anticipat!9d0e786d75d306f9fd4c4063133e4935.jpg

Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk