Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

MWC 2017 - Toate noutățile într-un singur loc

Recommended Posts

Pai vinzi PC-ul construit de @Deio si ai rezolvat problema finatarii! :D

Care din ele? Al meu este mai ieftin, si pe al fetei......imi pun....familia pe cap :)

Am 3 numere libere de contract la Vodafone...deci este loc de negocieri....la sange.....

Incredibil cat insista cu acel verde. Am inteles, e frumos, ajuta la relaxare. Gata, oameni buni. Enough!

Foarte plictisitor P10. E acelasi telefon de anul trecut, doar ca i-au pus scannerul pe fata. Dintr-o prostie din asta, succesul se transforma in esec. G6 este o frumusete pe langa P10.

Acum discuta despre albastru. Incredibil. :/

Cred ca s-au axat pe fashion mai mult decat pe tech, desi camera promite multe din cate am vazut. Sunt tare curios sa il testez, mai ales ca am si P9-le!

Si pagina oficiala:

http://consumer.huawei.com/en/mobile-phones/p10/index.htm

Vai de sticla pe spate la G6. E păcat că arată bine în rest. Nu voi cumpăra niciodată un telefon cu spatele din sticlă sau oricare material de genul ăsta. Mare păcat...

E bestial G6 le. De ar fi avut un stylus..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Vai de sticla pe spate la G6. E păcat că arată bine în rest. Nu voi cumpăra niciodată un telefon cu spatele din sticlă sau oricare material de genul ăsta. Mare păcat...

Ii pui o husa slim transparenta si ai rezolvat problema. Eu am ceramica pe MI 5 si am pus o husa Ringke. Daca ai grija de el, poate sa fie si de ciocolata spatele, nu e o problema.

Sent from my MI 5 Pro using Tapatalk

Eu prefer huse gen bumper case, cum am pe G4 și cum am avut și pe Nexus 5. Oferă protecție, dar e vizibil și telefonul. Oricum ar fi, nu sunt fanul unui telefon cu spatele din sticlă. Am un S6 de la muncă și m-am chinuit ceva timp până am găsit o husă care să nu lase urme pe spate și să adere perfect la spatele din sticlă. LG a ales spatele din sticlă ca să ofere protecția la apă. Îmi place cum au integrat ecranul, arată uimitor de bine, cred că cel mai bine dintre toate telefoanele. Sunt curios ce vor anunța cei de la Samsung.

Sincer sa fiu, cel mai impresionat am fost de Nokia. M-a dat pe spate. Nu cu specificațiile, pe care de altfel nici nu le-au prezentat, ci de discurs și de gândirea lor. De faptul ca au ales un design elegant fără a tine cont de preț. De poveștile prezentate.

Cine mi-a urmărit comentariile pe site știe ca mi-am dorit încă de la început ca Nokia sa revină la ce a fost odată, dar totodată ma îndoiam de acest lucru. Chiar dacă îți ai un nume uriaș în spate, trebuie sa știi să-l folosești. Dacă o dădeau în bara cu Nokia 6 nu știu ce s-ar fi întâmplat. Dar au reușit sa scoată un smartphone frumos, la un preț corect. Astăzi, au lansat, pe lângă 3 și 5, pe 3310. Astfel, au trezit amintiri în fanii Nokia și asta e foarte important. Sper sa ajungă cat mai sus, dacă merita, chiar pe locul 1.

LG G6 este un smartphone la care visez de mult. Arata perfect, îmi place în sfârșit interfață lor și camera de pe flagship-urile lor a fost mereu excelenta. Are Snapdragon 821, deci nu va costa nici mult. În plus, e LG, prețul ii va scădea destul de repede.

Huawei m-a dezamăgit. Foarte tare, chiar. Același design, o prezentare plictisitoare și nimic care sa te facă sa spui wow. Deși, sta excelent pe partea de conectivitate, I have to admit it.

Urmează Samsung, sa vedem ce e cu tabletele alea.

P.S. Am o bănuială de ce nu a fost lansat Nokia 8/P1. A avut mai multe scăpări ca 3 sau 5, deci într-un fel putea fi lansat astăzi. Dar, cum Samsung a rezervat primul lot de procesoare 835, cred ca Nokia așteaptă pana când 835 va "reveni" pe stoc.

Trimis de pe al meu Sony Z2 D6503 folosind Tapatalk

G6 este bestial, dar hai sa dam o sansa si lui S8.....

Asa este corect.....

In vara vad cu cine votez.....culmea ar fi sa-mi i-au Nokia 3310 :)

LG G6 este un smartphone la care visez de mult. Arata perfect, îmi place în sfârșit interfață lor și camera de pe flagship-urile lor a fost mereu excelenta. Are Snapdragon 821, deci nu va costa nici mult. În plus, e LG, prețul ii va scădea destul de repede. 

Momentan sunt de acord cu tine....sa vedem cu ce vine si concurenta ;)

I'm lovin' it!

Il astept pe Claudiu cu un review :)

La cum arată 3310, cred că îl iei fiicei :D

Tre' sa fie smart, ecran de 5.5 minim....azi ca a vazut fata mea interesul meu pt G6, deja a inceput sa butoneze S7 Edge.....pt obisnuinta..... :)

Cum esti si tu tata de fata... sti ce va urma....., tre' sa-mi i-au telefon nou.....