Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut! Am cumparat  un samsung galaxy a20e din U.K. si am observat ca  nu pot programa filtrul albastru . Foarte  interesant este ca versiunea de One UI este 1.1 si android 9.0 ca si la Galaxy S9 la care se poate . O parere? Stiu ca l-ai testat , Multumesc!

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De acum incolo in fiecare zi de vineri vom publica un podcast Mobilissimo, un Mobicast in care Alex Stanescu analizeaza cele mai fierbinti subiecte ale saptamanii. Raspundem la orice intrebare a citit

O întrebare mai puțin obișnuită..... Cum reușiți să vă păstrați obiectivitate la review-uri? Au căutat unii producători să vă......"îmbie"?   Sent from my Toshiba Tablet

O rugăminte către membrii mai vechi! Unii fani ai canalului YouTube prezenți de curând pe forum, încă nu au împlinit anii necesari pentru a accede în liceu. În opinia mea miștocărelile nu îi încurajea

Posted Images

Când va apărea Huawei P40? Înțeleg că nu va fi cu suita Google. Am auzit zvonuri că, odată cu lipsa serviciilor Google telefoanele vor fi mai ieftine. Poți confirma acest lucru și  ce ecosistem va înlocui G și când? Mulțumesc!  

15 hours ago, Wubalubadubdub said:

Care este cea mai sigura metoda de a-ti proteja datele din telefon? Parola cu cifre, parola desen, amprenta sau face ID?

Astea sunt pentru rapiditate, lene etc. N-au legatura cu siguranta.

Biiiiiine te-am regăsit pe forum! Tare mi-a plăcut cum ai început Mobicast-ul 299. Am auzit de lucruri care m-au lăsat perplex! Prima e un Pablo Escobar phone - două ediții deja... suspect, dubios de ieftine. Ce e cu ,,fold astea? A II-a,  Interesantă mi s-a părut ideea perechii de perechi de ecrane: Surface Neo și Surface Duo, ultimul pe Android (am râs isteric la asta). Se aude ceva legat de vreo lansare oficială, dată de lansare, vreun 5G pe ele, ceva specificații, preț? Aștept răspuns și ... după 300 aștept încă 300. Felicitări!