Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Din câte am văzut Apple a scos Iphone 11. Încă mai are bretonul. Mai e la modă așa ceva? Spatele cu ochii mari e ceva ce îți place?

Pe când Android 8 la HTC Evo 3D?

Sent from my Moto Z3 Play using Tapatalk

Sunt curios ce va răspunde Alex default_smile.png

Trimis de pe al meu GM1913 folosind Tapatalk

Ah... Întrebările de aici primesc răspuns undeva?
N-am știut. Credeam că e doar un thread de întrebat lucruri stupide.
My bad!
Se poate șterge.

Ah... Întrebările de aici primesc răspuns undeva?
N-am știut. Credeam că e doar un thread de întrebat lucruri stupide.
My bad!
Se poate șterge.

Se răspunde în mobicastul săptămânal de către Alex. Ai fost amuzant :D nu șterg.

ONEPLUS A3003

Dacă mobicast e ceva similar cu podcast... Atunci mă dau bătut. Nu știu ce e nici una nici alta. Nici feed RSS...
I'm to old for this!

Salut Alex!

Vreau sa achizitionez un telefon care sa aiba camera buna, performanta si baterie minim 4000 mah(buget max 2000 lei). Ma gandeam la un Honor View 20. Astept si alte propuneri! 

P.S. Faci o treaba foarte buna!

Eu am un Lg v30. L-am luat acum un an pt. Quad Dac, suporta 320bit audio si in teste avea cele mai bune rezultate la vremea aceea (Frequency response, Dynamic range, Harmonic distortion). 

Crezi ca lucrurile acestea conteaza pt. a asculta muzica la  calitae maxima pe telefon, lasand la o parte calitatea castilor...ma refer strict la ce e inauntru?

Sunt telefoane destinate audiofililor pe care le poti recomanda? Si difuzoarele sa fie stereo, clare si loud.

Merci!

On 9/24/2019 at 5:59 AM, Măru_îşi_bate_joc said:

Eu am un Lg v30. L-am luat acum un an pt. Quad Dac, suporta 320bit audio si in teste avea cele mai bune rezultate la vremea aceea (Frequency response, Dynamic range, Harmonic distortion). 

Crezi ca lucrurile acestea conteaza pt. a asculta muzica la  calitae maxima pe telefon, lasand la o parte calitatea castilor...ma refer strict la ce e inauntru?

Sunt telefoane destinate audiofililor pe care le poti recomanda? Si difuzoarele sa fie stereo, clare si loud.

Merci!

Combinațiile Sony telefon + căștile lor sună bine. Eu am Onkyo Granbeat. Sună fantastic. Merge cu Sennheiser, Onkyo, Beyerdynamic, și pe fir e ceea ce are nevoie un audiofil. Și da! E telefon. Dacă e doar pentru muzică ceea ce cauți Recomand cu multă căldură.

Alex stii daca reviewrii de top(Marques B., Unbox T., Dave Lee etc) sunt platiti pentru a lauda anumite produse chiar daca acestea sunt slabe?

Sau in cazul tau... dupa ce ai dat o nota proasta, firma respectiva sa se supere si sa iti spuna ca nu mai primesti produse de la ei?

Mate 30 Pro e fără suita Google, e tot cu breton (urăsc asta - di nou  ca la Apple Iphone 1) însă are specificații tari de tot (procesor, camere, Ui). Pretul e de top, varianta Porsche e rupere... Va fi un succes?

Mate 30 Pro cu suită Google

Ce părere ai despre ce a facut Microsoft în perioada asta? Eu sunt de părere că nu trebuia să se baga in treaba cu telefoanele, sa ramana in treaba software, fiindca pot sa dea un fail la fel de mare ca si windows phone!

Am vazut o reclama tv la o firma de cablu/internet care ofera mai nou wifi smart. Adica un device pe care il bagi in priza si si gata ai wifi fara sa tragi cablu, sa faci gauri prin pereti. La prima vedere pare convenabil dar parca simt ca e un catch. Cunosti ceva despre tehnologia asta, crezi ca merita (ma refer la viteza si health safety)?

Salut Alex!

Care dintre telefoanele honor v20 si samsung galaxy s10e este mai bun la camera ,baterie si performanță? Si daca ar trebui sa alegi unul dintre ele pe care l-ai alege?

Salut Alex, as dori sa îmi achiziționez un televizor, care dintre următoarele îmi recomanzi ? Samsung gq43q6orgtxzg Q-LED, Philips The One 43pus7304/12 LED, Sony kd43xg8o96baep LED TV, mulțumesc anticipat