Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Am si eu cateva intrebari ca nu am mai zis nimic de ceva timp:

1.Cand faci review la j7 2017?

2.Ce parere ai despre a6 plus?

3.Care a fost primul tau telefon cu touch?

4.ce parere ai despre un iphone 6s in 2018?

5.Se mai merita s6 edge?

Salut, ma poti ajuta cu o parere daca ar fi o optiune mai buna la XIAOMI MI A2 LITE cu 4000mah si ANDROID ONE la pretul de 700lei (PcGarage) ... ceva cu baterie de 2 zile la utilizare normala, poze decente, aspect cat de cat actual, constructie rezistenta si soft upgradabil macar 2 ani ... Multumesc.

Edited by CristianP

Salut Alex, am cumparat un Nokia 7 Plus dar wifi-ul nu merge mereu, are tendinta sa nu se conecteze si nu ofera internet cateodata prin hotspot(se conecteaza alt device dar nu merge internetul pe device), crezi ca se rezolva cu un update viitor sau e problema de hardware?(mentionez ca am instalat Android 9.0, nu stiu daca avea aceasta problema pe Android 8.1)

Salut, Alex! Ce părere ai despre această placă: Colorful NVIDIA GTX1060 192bit U-3GD5 Gaming Video Graphics Card w/ 3 Fan 2018? Cu ce plăci se bate de pe piață? Mersi anticipat și toate cele bune!

Și câteva informații 😁😁😅😅

Architecture: Pascal 
Core Technique: 16nm 
CUDA Cores: 1152 
Default/Boost clock: 1506 (BST:1708)MHz 
Turbo/Boost clock: 1506 (BST:1708)MHz 
Memory

Memory Clock: 8008MHZ 
Memory Config: 3GB 
Memory Type: GDDR5 
Memory Bandwidth: 192-bit 
Display and Connectors 
Video Output:Dual Link DVI-I,HDMI 2.0b,3xDisplayPort 1.4 
Maximum Digital Resolution: 7680x4320 60Hz 
PCI Express: 3.0 
SLI: No 
Thermal and Power Specs 
Maximum GPU Temperature:94℃(NV) 
Graphics Card Power: 120W (NV) 
Supplementary power connectors: 6 pin+6 pin Cooling

Merita sa cumpăr Nokia 8 având în vedere ca are android 9 și performante bune, un scor în Antutu de peste 200 000,  iar pretul este aproximativ 1500 de lei?

Camera Google va îmbunătăți fotografiile pe acest model, mai ales pe lumina slaba, încât acestea sa devina foarte reușite pentru un mid-range ?

Din câte am auzit Nokia 8 cu camera Google ar fi un best buy la prețul lui ( nu mă prea deranjeaza marginile mari), este adevărat? Dacă nu, îmi poți recomanda cel mai bun smartphone pana în 1500 de lei +/-  ? Ma interesează în special camera dar și performanta putin.

Salut

Ce ai alege dintre un LG G7 thinq (1800 de lei) sau un A9 care acum e (2000 de lei)? Ai ceva sugestii la acești bani?(in maxim 2000 de lei)

A9 are 6GB RAM dar are acel SD 660 dacă nu ma insel iar LG G7 are SD 845 dar 4GB RAM.

Este o varianta de LG G7 cu 6GB RAM dar puțin mai scumpa(vreo 2300 de lei).

Este vreo diferența intre 4GB RAM si 6GB RAM avand in vedere ca vreau sa folosesc telefonul 2-3 ani fara probleme?

Acum am dat peste clipul lui Marques Brownlee (MKHBD) unde senzorul functioneaza prin folia de PLASTIC dar nu si prin cea de STICLA.

Pacat .... foliile de plastic se zgarie destul de usor si nici nu ofera protectia unei folii de sticla la impact ....

La clipul lui JerryRigEverything  se observa ca la display-ul fisurat, senzorul nu mai functioneaza ....

Voi ce parere aveti ?

Multumesc.

Edited by CristianP