Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut Alex,tocmai ce mi-am facut zob ecranul IPhone se-ului meu si am vazut ca o reparatie cu un display original la Noumax costa 700 de lei si dupa mine nu merita investitia.Poti sa imi recomanzi un telefon de preferat de 1000 de lei si maxim 1200 care sa aiba ca prioritate camerele(vreau in special captura bokeh pentru ambele camere si daca este posibil filmare full hd 60fps pentru ca nu ma intereseaza prea mult 4k),fluiditatea si daca se poate un sunet destul de bun pentru microfon si difuzor.

Multumesc mult!

Salut Alex,tocmai ce mi-am facut zob ecranul IPhone se-ului meu si am vazut ca o reparatie cu un display original la Noumax costa 700 de lei si dupa mine nu merita investitia.Poti sa imi recomanzi un telefon de preferat de 1000 de lei si maxim 1200 care sa aiba ca prioritate camerele(vreau in special captura bokeh pentru ambele camere si daca este posibil filmare full hd 60fps pentru ca nu ma intereseaza prea mult 4k),fluiditatea si daca se poate un sunet destul de bun pentru microfon si difuzor.
Multumesc mult!
Îl vinzi?

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

1 hour ago, Mîțu Mihai Ionut said:

Salut,care crezi că a fost cel mai de succes flagship de la Huawei din seria P?(camera, performanta,baterie,ecran, design)?

P20 Pro, clar... Dar daca vrei răspuns și la mid-range...calitate, preț clar P Smart 😍

Ce sa aleg intre xiaomi mi a2 si xiaomi mi max3 cred ca o sa aiba un pret asemanator la mi a2 imi place androidul one curat fara zeci de aplicatii preinstalate si fara interfata de la producator aplicata peste dar mi max3 are o baterie mai buna si ecranul mai mare cea ce imi place. O alta intrebare este daca gasesc la noi in tara huse folii de sticla pt Xiaomi nu este un brand atat de cunoscut si inca nu au sediu in romania sunt sigur ca ma vei lamurii Multumesc!

As vrea un telefon pana in 1000-1100 de lei!Ce imi recomanzi?M-am gandit la xiaomi mi a1 sau sa astept sa iese nokia x6!Prefer android-ul curat!Dar nu ma deranjaza unul costumizat!Astept raspunz

17 hours ago, Viorel Cernea said:

Ce sa aleg intre xiaomi mi a2 si xiaomi mi max3 cred ca o sa aiba un pret asemanator la mi a2 imi place androidul one curat fara zeci de aplicatii preinstalate si fara interfata de la producator aplicata peste dar mi max3 are o baterie mai buna si ecranul mai mare cea ce imi place. O alta intrebare este daca gasesc la noi in tara huse folii de sticla pt Xiaomi nu este un brand atat de cunoscut si inca nu au sediu in romania sunt sigur ca ma vei lamurii Multumesc!

huse si folii gaseste o groaza pe olx.. dupa cateva luni de la aparitie, gasesti si la retaileri autorizati

As vrea un telefon pana in 1000-1100 de lei!Ce imi recomanzi?M-am gandit la xiaomi mi a1 sau sa astept sa iese nokia x6!Prefer android-ul curat!Dar nu ma deranjaza unul costumizat!Astept raspunz
Mate 10 lite.

Trimis de pe al meu MHA-L29 folosind Tapatalk

Dacă îți las aceste filtre: 

-minim 64gb memorie

-minim 4gb ram

-minim 6inch display

-USB type-C

-camera duală pe spate ce telefon imi recomanzi până în 1200lei? 

Apropo întrebare din partea fratelui meu:  ce ai alege între Nokia 7 plus și Samsung Galaxy a8 2018 

Salut. As dori sa-mi cumpar un nou telefon, am avut doar Android, as dori sa trec la iOS, dar nu obligatoriu. M-am gandit la iPhone 8, dar am putine emotii cu bateria. Alta varianta ar fi S9, nu as urca pana la pretul unui P20 Pro. Am nevoie de un telefon care sa nu se ingreuneze dupa 1-2 ani. Tu ce-mi recomanzi?

Edited by Slide

Mai merita un honor 8?Vreau un telefon special pentru rularea fluida a majoritatea jocurilor si sa stea ok la restup capitolelor mai mulr sau mai putin!maxim 1200 de lei!

Si mai  o intrebare!Ce parere ai despre dragon ball si ceea ce are legatura xu asta!o sa apara un film in decembrie si sunt cuiros daca il vei viziona!

OnePlus 6 sau ZenFone 5z care este mai bun ca pret calitate, performanță, cameră, baterie&display și pe care l-ai alege tu?  Cred că OnePlus pt ca are Android curat ce se apropie de one și primește printre primii actualizările  cred că conteaza dacă iti schimbi telefonul odată la 2 ani aștept părerea ta. 

2. Aș vrea să îmi cumpăr un telefon de black Friday până în 1200 de lei și cred că o să îmi cumpăr Xiaomi mi a2 pt acel Android curat(one) ce primește repede actualizari și se mișcă bine crezi că ține 2 ani am auzit că deja a primit Android 9

Sau să mai dau diferența pt Nokia 7plus dar au același procesor, performanță asemănătoare în tot Nokia are doar  aspectul ,bateria și camera mai bună astept review la mi a2.  Cred că mi a2 la sub 300dolari chiar e preț calitate 

Edited by Alexandru97

Salut,ce părere ți- a lăsat Huawei p9 când l-ai utilizat prima oara,(design, performanta(gaming,viteza),camera/foto/video,baterie, display) și vreau să știu dacă se mai merita in 2018,și cu cine concura în momentul lansării sale,și cu cine concurează în acest moment.

Salut, am o intrebare care tine de perechea de casti wireless skullcandy hesh 2. Le-am cumparat chiar ieri si nu stiu exact cu ce sa le incarc. Am  auzit ca ar trebui incarcate la pc, are ceva daca le incarc cu incarcatorul meu de la telefon? Am un allview x4 soul infinity plus. Multumesc de ajutor! Keep up the good work! Va urmaresc cu drag!

Buna vreau sa imi iau niste casti pt un s9 plus bluetooth  buget 400lei. As vrea de tipul asta https://www.quickmobile.ro/entertainment/casti-audio/jbl-casti-wireless-duet-mini-in-ear-negru-179697 , pt ca cele care sunt doar in ureche imi e frica sa nu imi scape din ureche si au o baterie mult mai mica.

Salut,voiam sa te intreb care dintre telefoanele care ruleaza fortnite ar fi cel mai bun (pret,calitate,camera,jocuri si sa se incarce si repede).Buget(1500-2300)

Edited by King _EQU