Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De acum incolo in fiecare zi de vineri vom publica un podcast Mobilissimo, un Mobicast in care Alex Stanescu analizeaza cele mai fierbinti subiecte ale saptamanii. Raspundem la orice intrebare a citit

O întrebare mai puțin obișnuită..... Cum reușiți să vă păstrați obiectivitate la review-uri? Au căutat unii producători să vă......"îmbie"?   Sent from my Toshiba Tablet

O rugăminte către membrii mai vechi! Unii fani ai canalului YouTube prezenți de curând pe forum, încă nu au împlinit anii necesari pentru a accede în liceu. În opinia mea miștocărelile nu îi încurajea

Posted Images

1. Cum ti se pare evolutia Nokia din acest an si cum le vezi viitorul?
  2. Pentru un om cu G4, cu care flagship ti se pare ca ar trebui sa isi continue acest drum in lumea tehnologiei?
  3. Fotografiile le preferi facute cu un aparat foto profesional sau cu un telefon?
  4. In cati ani vom avea unul din asistentii vocali cei mai utilizati la nivel mondial in limba romana?

Salut Alex ! Am un galaxy S6 edge si vreau sa il schimb tot cu un samsung. Sa imi iau acum S8 plus sau sa astept un eventual black friday ca sa mai scada s9 plus ?. Crezi ca merita cei 1000 de lei diferenta intre cele 2 pt o camera duala si 2 gb de ram in plus ? Ce diferente importante mai sunt ? Mersi

Edited by Baciu Cosmin

Mersi de corectură.
Am făcut gramatica în limba maghiară....am fost la secția maghiară.
De acea și unele mici greșeli....

https://destepti.ro/cum-este-corect-ia-sau-i-a

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

Salut, Alex!

Ma gândeam zilele astea sa îmi iau un telefon nou si variez intre un Samsung A8(2018) sau un Huawei P20 Lite, tu care crezi ca merita și e mai.
Mulțumesc!
Seara/Zi frumoasa! 

Apropo ați rămas ca acum 5 ani cand ma uitam la review/ unboxing la Lumia 510 1020 etc .. poate chiar mai buni .. foarte mișto ca a venit și Vicu în echipa voastră chiar începusem sa ma uit și la el pe canal cu ceva luni înainte sa intre la voi în echipa.
Sănătate și câți mai multi ani de mobilissimo! :D 

Salut, Alex!

Aș dori să-mi achiziționez  un telefon și variez între următoarele modele: Samsung Galaxy S7 Edge / ASUS ZenFone 5 / Nokia 7 plus.

Țin să menționez că în prezent am un Samsung Galaxy a5(2016) și aș vrea să fac o schimbare de telefon și nu știu pe care să-l aleg, îmi doresc performanță, baterie care să țină 1 zi,  cameră decentă pentru selfie-uri și navigarea pe internet să fie impresionantă. 

Îmi poți lăsa te rog o părere?

Mulțumesc!

O seară/ zi frumoasă!

Edited by Mr.Alex

S7 Edge este încă un telefon foarte potent dar din păcate pe parte de suport nu mai are mult...., altfel l-aș recomanda cu plăcere.
Parcă Nokia 7 îmi face cu ochiul dintre cele 3 modele.

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

Crezi că procesorul de pe j5 2017 ajutat de cei 2 gb RAM este oarecum la fel de potent ca cel de pe redmi 5 plus ajutat de 4gb RAM . Eu acum am un j5 2015 si m-am obișnuit cu interfata dar ma gandesc ca  las un telefon cu 1.5 memorie RAM si să cumpăr altul cu 2 , nu stiu cat de ok este .

Salutare Mobilissimo, există șansa să vedem un unboxing și review la telefonul Huawei P Smart? O mică precizare : nu este la același nivel cu P9 și P10 Lite...are același procesor și placă grafică ca și P20 Lite. Respect pentru munca depusă 😊