Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De acum incolo in fiecare zi de vineri vom publica un podcast Mobilissimo, un Mobicast in care Alex Stanescu analizeaza cele mai fierbinti subiecte ale saptamanii. Raspundem la orice intrebare a citit

O întrebare mai puțin obișnuită..... Cum reușiți să vă păstrați obiectivitate la review-uri? Au căutat unii producători să vă......"îmbie"?   Sent from my Toshiba Tablet

O rugăminte către membrii mai vechi! Unii fani ai canalului YouTube prezenți de curând pe forum, încă nu au împlinit anii necesari pentru a accede în liceu. În opinia mea miștocărelile nu îi încurajea

Posted Images

1. Care crezi că va fi surpriza toamnei în materie de tehnologie?

2. O prietenă vrea să își schimbe telefonul și ar vrea un HTC Desire 820, însă i-am dat ca opțiune OnePlus 3 sau Nexus 5X. Îmi poți da o opțiune mai bună de până în 2000 de lei?

3. Veți face review în acest an la vreo cască VR?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Edited by Mihnea Ionut
  • 2 weeks later...

vreau sa-mi cumpar un samsung s6 edge plus de 64 gb insa nu stiu ce culoare sa aleg gold(cea mai populara) sau silver titanium(culoarea care reflecta lumina foarte frumos si,dupa parerea mea,cea mai frumoasa)

ce telefon imi recomanzi pana in 2500 lei care sa mai mearga bine ibca vreo 4-5 ani?

S7 pare o alegere mai buna, dar vad ca tu vrei phablet.

Sent from my Galaxy S7

vreau sa-mi cumpar un samsung s6 edge plus de 64 gb insa nu stiu ce culoare sa aleg gold(cea mai populara) sau silver titanium(culoarea care reflecta lumina foarte frumos si,dupa parerea mea,cea mai frumoasa)

ce telefon imi recomanzi pana in 2500 lei care sa mai mearga bine ibca vreo 4-5 ani?

Culoarea verde, arată bestial ;)

Eu am S7 și S7 Edge pe auriu, dar dacă era pe acel verde......

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

O gramada de bani pentru pixul ala. Mai bine iei ceva mai ieftin si folosesti crenwursti sau carnati in loc de pix [emoji23]

Sent from my LG G3-D855

Tu cum crezi ca a scris Gigi Becali o carte in 7 ore? Cu pixul de pe Note. Asa ca nu e scump deloc :D