Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut Alex, dupa parerea ta ce sa aleg Lg g3 cu 3gb ram sau zperia z3.? nu tin cont de ecranul Lg-ului ca este 2k, iar de z3 am vazut in mai multe review-uri ca au ratat apeluri, adica cica se aude foarte incet cand esti sunat.Pe locul 3 m-ar tenta si un Huawei p8, ce zici.?

Edited by Necdelux Dragon Necdelux

Iti recomand cateva emisiuni: CaN Romania (emisiune de satira se gaseste pe youtube oficial) Starea Natiei alta emisiune de satira si are de asemenea canal de youtube oficial si In premiera o emisiune cu reportaje premiate international. Se gaseste si pe youtube dar neoficial

Sent from my LG-D160 using Tapatalk

Ce tableta Asus mi-ai recomanda. Android sau Windows. Am impresia ca pe un vivotab 8 se poate juca CS GO

1. Care este cel mai interesant telefon la MWC? Dar tableta?
2. Cum poate afecta o lampa cu plasma un telefon/tableta?
3. Crezi ca Google s-a cam grabit cu lansarea noilor versiuni de android mai ales Android N, sau mi se pare mie?

4. Stie cineva o metoda sigura de a root-a un telefon? Mai precis un Allview E3 Sign. Intreb deoarece nu vreau sa o mai dau in bara ca anul trecut. As vrea sa-l rootez deoarece vreau sa scap de aplicatiile inutile.

5. S-a mai auzit ceva de DOMO?

6. O alternativa a tabletei galaxy tab s1?

Sent from my E3_Sign using Tapatalk

Edited by Son Katakuna

1. Crezi că va primi G4 acea schimbare de UI de pe G5?

2. Ce sporturi urmărești la TV?

3. Ce parc din București îmi recomanzi pentru plimbări cu bicicleta? IOR l-am parcurs de prea multe ori :)

4. Cu ce te deplasezi zilnic?

Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk

Salutare!

Va cer un sfat. Am probleme destul de mari cu vederea si nu stiu ce telefon sa aleg. Vreau unul cu ecran luminos si odiagonala de 5.5 - 6 inch. E vreo diferenta intre AMOLED si SUPERAMOLED? Daca are si un difuzor de calitate cu atat mai bine Sa zicem ca bugetul e destul de mare pentru o astfel de investitie (2000 RON.)

1.Samsung galaxy s5 sau lg g flex cu 2gb de ram? (camera ,design,performanta)

2.Merita sa trec de la un lg g flex 2 la un iphone 6s 16gb cu un pret de 1800 lei sau iphone 6 16gb 1400 lei?

3.Samsung galaxy note 4 sau samsung galaxy s6 (design) ?

4.Crezi ca urmatorul ipod touch o sa aiba finger print ?

5.Ce parere ai despre noul desing ales de lg pentru noul sau lg g5 si crezi ca o sa se intoarca la urmatorul lg g6 la butoanele de pe spate?

Trimis de pe al meu LG-H955 folosind Tapatalk

In sfarsit am reusit sa pun intrebari pe forum!!

1/Ce telefon din urmatoarele merita la sfarsitul verii inceputul tomnei 2016 dintre urmatoarele:lg v10, samsung s6edge plus, nexus 6p? Camera display gamaing baterie durabilitate?

2/ce telefon imi recomanzi in aceeasi perioada pana in 2500 lei(aceleasi cerinte)

3/de ce nu ati primit lg v10 ?

=>se tine bine cu s7 la viteza

4/crezi ca va mai aparea un note edge cu amandoua muchiile ca la note 4 edge?

5/ai vazut filmul pacific rim are cele mai bune efecte video pe care le-am vazut intr-un fim pana acum?!

Edited by aki06mar2000
sters dubluri si tripluri

Salut! As dori sa achizitionez in vara un nou telefon. Acum am un S4 i9505 si am urmatoarele variante:s6,g4,note4,nexus 6p. Am nevoie pt browsing,gaming,youtube(mult),baterie(4g on cam 8-9h/zi),adica exact pt ce am folosit s4 pana acum.

Multumesc anticipat

Edited by Radu Mihai2001

Ce părere ai de vernee Apollo după mine suna foarte bina mie îmi place designe-ul lui mate 8 dar nu avea ecran 2k acesta are un ecran mai mic de 5.5 QHD cu force touch o cameră sony de 21mpx 6gb rami și heliox20! Ce crezi îl va depasi pe sgs s7 în antutu?

Salut, crezi ca Asus zenfone max e mai bun la gaming decat un zenfone 2. Eu as spune invers ca Zenfone max are un Snapdragon 410 in timp ce Zenfone 2 are un intel atom?

2. Cand va exista o aplicatie Mobilissimo?

3. Cam cat tine bateria la Zenfone asa in utilizare medie?