Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Aplicatiile de pe Galaxy S6 imi dau crash . imi spune de exemplu " magazin play s-a oprit " pot alege "asteapta " sau "ok" . Si imi face la fel si in Chrome + altele. E modetul 920F si nu am android 6 ci 5.1.1 . nu am nici actualizare . Ar putea fii de la soft ? Dami un sfat. 

Edited by Dan Florin

1. Iti place anime-ul Dragon Ball Z? Daca da, tebuie sa te uiti la Dragon Ball Super(noul sezon).

Ar fii bine sa incepi de la episodul 28 deoarece pana la acest episod a fost un re-telling al celor doua filme dbz Battle of Gods si Revival of F+ animatie proasta.

2. Poate arunca cineva o privire pe canalul meu? Am facut cateva AMV-uri cu dbz si in curand voi face unul si cu naruto vs orochimaru care sper sa iasa foarte bine.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL8buHCpqSEGhjOI82uNdaDENagSoA52-k

3. Ce ai face daca ai stii ca mai ai 3 zile de trait?

4. Ce parere ai despre scoala? Crezi ca ar trebui sa se faca un nou sistem de invatamant in lume unde fiecare alege pe cont propriu ce materie il atrage?

Edited by Son Katakuna

Nu evita. Intr-un astfel de sistem, alegi fizica. Plin de experimente, chestii cool, misto, awesome sau cum le mai ziceti. Si dupa primul semestru vezi ca in fizica aproape jumatate e matematica, ca asa e. Si tu esti prieten cu matematica cum sunt ucrainenii cu rusii. Sau alegi istoria, ca ai vazut tu pe Discovery ce cool, misto, awesome sunt documentarele alea. Dar aici trebuie sa memorezi o tona de date calendaristice.

Ei, in conditiile astea, cum ai propune ? Sa-l lasi pe dezorientat sa aleaga inca o data ? Sau poate de doua ori ? Si ce facem, prelungim perioada de scolarizare pana le nimereste ? Daca da, pe banii cui ?

Daca cei din guvern, parlament s.a.m.d. nu ar fii corupti, problema de bani nu se discuta.

Trimis de pe al meu E3_Sign folosind Tapatalk

Da. As propune "sa-l las pe dezorientat" sa aleaga pentru el, incat sa poata scoate niste bani si sa se intretina singur. Dar asta ar tebui aplicata din clasa I, macar a V-a, parerea mea.

Trimis de pe al meu E3_Sign folosind Tapatalk

Salutare. Multumesc pentru raspunsul anterior. Intre timp am vandut Iphone-ul 6 pe care il aveam si am exclus dintre optiuni Note 5. Intradevar si mie imi place aplicatia de mail standard de la IOS cum ai spus si tu, dar principalul motiv pentru care as vrea sa incerc si altceva este acela ca aproape in permanenta memoria de 16 GB la Iphone este la limita iar pentru o capacitate de stocare mai mare diferenta de pret nu se justifica. Astept si Review-ul la Mate 8 (am vazut in mobicast ce ai spus de camera la Mate 8).  In final am ajuns la 2 optiuni si anume Mate 8 si Iphone 6 Plus.

Mate 8 - 4GB Ram - 64 GB Intern - 2199 RON

6 Plus - 16 GB Intern - 2399 Ron

Avand in vedere raportul beneficii - pret, tu ce ai alege dintre cele 2?  Ce pret crezi ca o sa aiba Mate 8 in Romania la o eventuala revanzare peste 1 an?(Asta fara sa iei in considerare pretul la care il achizitionez eu, ci pretul de vanzare din Romania)

Multumesc anticipat.

Sa-ti dai cu tesla. Nu ajunge ca au petrol pe toate gardurile, mai au si telefoane ieftine :D

Nu doar telefoanele sunt ieftine. In Qatar nu se aplica TVA deci in principiu orice produs este mai ieftin cu 20%. Plus ca la telefoane , in special Samsung , pretul scade destul de mult in cateva luni de la lansare.

Salut Alex po-ti sa-mi raspunzi la o intrebare:

1)Care telefon este mai bun din urmatoarele:

Ulefone be touch 2 sau 3,elephone p9000,xiaomi redmi note 3,meizu mx5,huawei honor 5x,6 sau 7,zte nubia z9 sau oneplus two (special gaming,baterie,camera foto)

Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

Ai pus mai multe telefoane, din diferite segmente de preț. De exemplu dacă vrei ceva ieftin și bun, Redmi Note 3 e foarte bun. Dacă vrei ceva mai puternic, P9000 e bun, dar suferă la software.

Nubia N9 arata superb datorita design-ului bordless, Huawei 5X e foarte ieftin, 6, 7 sunt mai scumpe și mai bune. Your choice. :)

Trimis de pe Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Salut Alex..de ce Lg g3 varianta cu 3 gb ram nu a primit android M.?..varianta cu 2 gb ambele cu seria D855, a primit de acum 2 luni.? in loc sa primeasca varianta mai puternica ei au facut tocmai invers...ai idee daca si cand va primi .?

Edited by Necdelux Dragon Necdelux

Stimate coleg,

Este MM și pt varianta cu 3GB, doar că tre' să-l instalezi manual prin kdz....

Mama lui de goagle....

Sent from my LG G3