Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut. Am si eu 2 intrebari :

1) Mai merita cumparat un note 3 la inceput de 2016 ? Am gasit sigilat la 1450 lei. Sau sa iau un Note 4 la mana a doua cu banii astia? ( acum am un P8 lite si vreau un ecran mai mare pentru gaming / net / youtube ).

2) Galaxy S4 Mini o sa primeasca android 5.0 ? Acum are 4.4.2

Edited by Pirvan Marius

Am un galaxy trend mai vechi si nu stiu ce sa fac cu el. Il mai folosesc cand merg la alergat, pentru muzica si monitorizare a activitatii, e si micut (4 inch), si nu mi-ar fi frica daca l-as scapa. Dar de cand a venit frigul l-am uitat, si as vrea sa il mai folosesc pentru ceva folositor. Ce mi-ai recomanda sa fac cu el?

Salut, care crezi din aceste doua laptop-uri ca sunt cele mai puternice pentru gaming (Gta 5 ....)

1. Allienware

2. Asus Rog

Ultimile versiuni, am vazut un allienware pe la 21 de mii de lei.

Edited by Gambit15

Sunt supra evaluate alien-urile... Sunt rog-uri cu aceleasi specificatii, poate chiar mai bune la 12.000 lei

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Salut ! Am un Note 3 și aș vrea să fac un salt la Xiaomi redmi note 3 sau Lenovo vibe P1 . Sau daca crezi ca niciuna din variante nu merita recomanda-mi un telefon pâna in 1400 lei. (Bateria 1 zi , f putin gaming)

Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

Edited by alex.dumii

Salut!

Acum am un s4 si la anul as dori sa il schimb.Ma poti ajuta cu alegerea telefonului ma gandeam la :nexus 6,lg g4, zenfone 2 64gb ,s6,oneplus one sau chiar un lg g3/s5 plus (snapdragon 805) pt browsing,baterie,youtube si jocuri.

Sarbatori fericite si multumiri echipei mobilissimo.ro!!!

Edited by Radu Mihai2001

La multi ani Alex!

As vrea sa achizitionez o tableta pentru continut media (filme/youtube) si putin gaming nu foarte pretentios si cu baterie buna. Vreau neaparat nou si pretul poate depasi usor de 1000 de lei.

Trimis de pe al meu SM-G900F folosind Tapatalk

La multi ani , Alex! De ce dracu insista Samsung atat de mult pe culoarea alb cand ei au display-uri Super AMOLED predispuse la ardere? In beta-ul 6.0 au inlocuit albastrul lor cu alb-argintiu(gri) , asta dupa ce odata cu Note 4 au adus alb total in setari...

Sa zicem ca nu duce la burn , dar tot duce la consumarea mai rapida a bateriei...

That's it! I'm not gonna add a signature! Ohh..snap!

Salutare ! Am 3 intrebari la care vreau sa ma ajuti.
-Ce telefon recomanzi pana in 8-900 lei second hand !? Eu am gasit  LG G3 si HTC M8 ca second hand la 800 lei bucata ce sa aleg?

-Dar un iPhone 5 bineinteles second hand mai merita ? Pe al tau ai lag ? dar in jocuri ca NFS No Limit sau Aspalt 8 ?

-Alex ce parere ai despre asta : Telefoanele care au sub 2GB Ram nu merita cumparate ? Am avut 2 Samsung-uri S3 Neo si S5 mini se miscau greu si aveau lag . Sa nu mai zic de cele Grand , core cu Display TFT la care nu le inteleg rostul.

Edited by Dan Florin

No offense, dar la ce telefoane faci tu referire......si mai vrei și performante.....

Ma întreb.....de ce nu faci referire la S5(nu mini) sau htc one m8, LG G2 sau G3.....etc.

Ontopic

IPhone 5 încă duce multe jocuri.....

Sent from my LG G3