Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Pentru a instala aplicatia trim ca miam rutat telefonul miam inslat aplicatia si spume ca trebuie rootat

Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

Dar forumul asta nu are si "Favorite"? Ca sunt unele postari pe care le-as pune la favorite.

Salut Alex . Am 3 intrebari.

1.Cum se descurca Allview E3 Sign in jocuri ? Ruleaza orice joc ? Isi merita banii?

2. Ce parere ai despre ofertele de la emag la telefoane Resigilate ? Acelea telefoane sunt expuse in showroomuri ? Merita cumparate?
3. In comparatie cu Galaxy S4 sau iPhone 5 (si E3 Sign) stiu ca sunt telefoane diferite dar tu pe care l-ai alege ? Mersi.
Edited by Dan Florin

Ce cand imi instalez aplicatia trim pe tel intru pe ea apas,run' si imi spune ,,Root acces was not granted can not continue without root",am intrat in recovery mod si lam rootat si am cyanogen mod

2)Pot sa schimb componente interne pe samsumg galaxy s4 (procesor,ram,etc)

Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

Edited by matei.hagatisdranca

1. In SuperSU ai bifat sa nu i se acorde drepturi de root sau ai setat SuperSU ca implicit sa refuze.

2. Nu. Si la nici un telefon, deocamdata.

Preferi un display IPS sau Amoled?

Se poate defecta bateria unui telefon daca o incarci cu incarcator de mai putini sau mai multi A inafara de cel primit la pachet?

Edited by Mihai Nicolae

Cateva intrebari:

1.) Galaxy Note 5 se incinge rau la gaming intens ? (3-4 h)

2.) Sticla fata de policarbonat (sau ce are iph) se deterioreaza mai repede ?

3.) Cam cat timp crezi ca o sa ma tina un note 5 fata de un iph 6s plus la raportul durabilitate/lag/functionalitate ?

Mai am putin si am strans suma necesara pentru un note 5, dar ma intereseaza raspunsurile concrete la intrebarile de mai sus.

Sunt pasionat de gaming, si stiu ca un iph e cel mai bun in acest capitol, dar mi se pare si prea scump, nici aratos, camera nici ea nu mi se pare buna, numai sistemul de operare il vad bun.

1. Ce parere ai de jocul Mafia 2, l-ai jucat?

2. Se merita sa imi cumpar HTC one Mini 2 (M8 Mini), vreau sa il folosesc zi de zi si sa ma si joc dar nu tot timpul, deci se merita?

Edited by RoBy Skate

Salut din nou, multumesc pentru raspununsurile la intrebarile de mai sus, foarte de folos. Sunt fan Spen, asa ca daca voi vedea in viitor un iphone 7s plus sa zicem cu iPen, categoric il voi cumpara.

Astept cu nerabdare review la Ipad PRO 12.2 inch cu iPen, pare destul de interesanta.

Edited by Gambit15

mi-am cumparat un HTC One Mini 2 (M8 Mini) si am android 4.4.2 si HTC Sense 6.0 cand voi primi si eu update-ul la android 5.0??
se merita sa schimb carcasa si sticla in total ma costa 350 lei, se merita vreau sa il tin ceva timp

post-12497-0-67774500-1449001376_thumb.jpg

post-12497-0-23807300-1449001377_thumb.jpg

post-12497-0-73535300-1449001377_thumb.jpg

post-12497-0-19880700-1449001378_thumb.jpg

Edited by RoBy Skate