Clicky

Jump to content

#mobicast

Recommended Posts

Nu numai ca si costa, dar din cate stiu eu, posibil sa ma insel, trebuie sa fie si agreate de Google update-urile OTA. Slabe sanse, cand AllView nu aveau nici macar Google Play preinstalat pe primele telefoane.

Sent from LG G3-D855

Salut Alex!

1. Aveți în plan să primiți Nexus 9 / Lumia 830 / HTC One M9+ la teste?

2. Snapdragon 615 este mai puternic decât 801? Respectiv Adreno 405 vs Adreno 330.

3. Cu ce procesor Snapdragon s-ar bate MediaTek MT6795M (cel de pe HTC E9+)?

Mulțumesc 8)

Edited by Kox Hytek

1.este potrivit Samsung s4 i9506 pentru gaming ?

2. Samsung s4 i9506 sacadeaza sau are interfata suficient de fluida de exemplu precum un iphone ?

3. ce sa aleg ipad air sau Samsung tab S ? mai mult ptr net ,gaming , sa nu sacadeze si utilitate.

Eu am un i9506 de vreo 2 luni ai este foarte bun,ruleaza orice joc si nu are lag

L-am luat de pe evomag.ro cu 1500 ron

Salut alex! Am si eu niste intrebari :

1.pot sa trec de la samsung s5 la iphone 6s ? De ce ? Nu ma intereseaza bateria ,rezistenta la apa !

2.daca pentru s6 edge s-au facut folii speciale , de ce nu s-au facut asa si pentru iph 6 pentru ca si acel telefon are marginile curbate ... ?

3. Merita sa treci de la samsung s4 la iphone 5c , acel s4 nu prea merge si bine , iar tc va fi folosit doar la convorbiri , fb, foarte rar poze ?

Care este telefonul anului 2014 si care este telefonul potrivit pentru tine ?

Salut.. Am o mare mare problema!

Am un samsung galaxy s5 si nu pot sa sun de pe el, si nici sa primesc apeluri.

Mereu am o eroare in bara de notificari cu "Vodafone RO unavailable" sau "No service"

Cand incerc sa ma duc la setari de conectivitate si ma inregistrez pe retea, nu mai am eroarea, dar cand incerc sa sun ori imi scrie "Call ended" ori "No service" ori "Vodafone RO unavailable" chiar daca sunt inregistrat in retea... Astazi am incercat sa sun pe cineva o ora intraga fara succes...

Cateodata, foarte rar, merge sa sun deci chiar nu inteleg care poate fi problema.

Daca poate cineva sa ma ajute VA ROG mult sa o faceti.

Va multumesc anticipat.