Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Review România... ce întrebări sunt astea? Fifa apare în septembrie de obicei.
IPHONE 7 în toamna. One Plus Two sa îl compare la tot ce :)), dacă nici nu e în producție? Pe mama Omida caut.o pe alt forum

Salut!

Am un Samsung Galaxy s5 cu Android 5.0 si ma intrebam daca il schimb cu Cyanogenmod 12 o sa pierd cateva functii(ex: Scaner amprente)..

Cu acest software pot pierde din functiile hardware ale telefonului? Tu ti-ai pune cyanogenmod pe s5? Merci anticipat

Salutare!

Am si eu o intrebare cum pot asculta podcasturile intro aplicatie gen Pocketcasts? Stiu ca se potate face download de pe soundcloud dar ar fi mult mai usor daca ati deschide un canal si aici. Povestea cu fisiere OMPL din playlistul de pe Youtube nu mi-a iesit asa ca daca aveti alte idei le astept cu placere. 

Multumesc!

Salut Alex !

Crezi că SONY Xperia Z3 și-a rezolvat problemele de supraîncălzire odată cu Android 5?

Aș dori să achiziționez unul la 2.400 lei, merită? Știu că nu e upgrade mare față de Z2, dar chiar simt acel salt la display și la design.

Mai menționez că nu mă interesează alt model.

Mulțumesc.

Problema e una hardware. Update-ul mai poate remedia puțin printr-un thermal throttle mai agresiv, care își va spune cuvantul prin performanta mai slaba. Nici măcar nu știm dacă Sony a încercat ceva de genul în update-ul asta.

Nu mai scrieti NU SE MERITA... va rog :D. Nu e mai simplu si CORECT doar nu merita sau merita :D ?

Nu e verb reflexiv, merge doar ca in exemplul urmator: "se merita unul pe celalalt".

Am si eu o itrebare pt. dvs. : o data cu update- ul la Windows phone 10 putem accesa pagini web care folosesc flash player???......de ex. asi dori sa accesez un joc online " Forge of Empires", care functioneaza numai cu flash player, de pe un Lumia 640XL care am inteles ca o sa primeasca update la Windows phone 10.......Multumesc pt. ajutorul acordat, anticipat !

Salut alex ! Am cateva intrebari pentru tine :

1. Se merita sa treci de la samsung s5 la : samsung s6 , s6 edge , iphone 6 plus ?

2. Seria iphonurilor C a inlocuit vechile ipoduri ?

3. De ce nu a anunta apple ios 9 in septemprie cand apare noul iphone?

4. Samsung galaxy note 3 , s4 se mai merita chiar daca au trecut aproximativ 2 ani de la lansare?

5. Se vor face folii speciale pentru s6 edge ? Sau o sa faca doar pentru partra plana ?

6. Crezi ca in 2016 apple va trece iar la sticla pe spate ? Pentru ca majoritatea iph-urilor 6 li s-au sters culoarea de pe cel aluminiu

7. In acest moment ce telefon ti-ai cumpara si de ce ?

post-499-143016582703_thumb.jpg

Aici Grammar Nazi! ! !

Nu "se eGzistă" "se merită".

http://www.romania-actualitati.ro/nu_merita_sau_nu_se_merita-25042

Back on topic!

hTC Power!

trimis cu eforturi dupe tabloul nevestii

Salut Alex ! Am câteva curiozități :

1.Dece atunci când aveam MiUI pe telefonul meu (Xiami Redmi 1S) telefonul meu avea lag,iar atunci când mi-am pus CM11 totul era ca nou? (țin să menționez că și în ziua de azi folosesc CM11 și este mai mult decât excelent)

2.Crezi că voi primi update la CM12 pe Xiaomi Redmi 1s ?

3.Ai încercat vreodată să „bagi la pariuri†? 

4.Cine crezi că va câștiga Uefa Champions League ? Dar Europa League ?

5.Poți face un TOP 3 filme în 2014-2015 ?

Guest andrei zorzon

M9 clar, nici nu știu de ce întrebi :)))

Trimis de pe bloc folosind Parasinus

Salut Alex, te rog sa imi raspunzi la intrebari:

1) Castile Apple sunt mai bune decat cele de la Samsung? Sunt si mai confortabile?

2) iPhone 6 sau 6 Plus?

3) La ce pret vor ajunge iPhone 6 si 6 Plus de Black Friday?

Salut!

Am un Samsung Galaxy s5 cu Android 5.0 si ma intrebam daca il schimb cu Cyanogenmod 12 o sa pierd cateva functii(ex: Scaner amprente)..

Cu acest software pot pierde din functiile hardware ale telefonului? Tu ti-ai pune cyanogenmod pe s5? Merci anticipat

O sa piers senzorul de amprente , de puls , s health, in special ce gasesti pe samsunguri si nu gasesti pe alte telefoane !