Clicky

Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

De acum incolo in fiecare zi de vineri vom publica un podcast Mobilissimo, un Mobicast in care Alex Stanescu analizeaza cele mai fierbinti subiecte ale saptamanii. Raspundem la orice intrebare a citit

O întrebare mai puțin obișnuită..... Cum reușiți să vă păstrați obiectivitate la review-uri? Au căutat unii producători să vă......"îmbie"?   Sent from my Toshiba Tablet

O rugăminte către membrii mai vechi! Unii fani ai canalului YouTube prezenți de curând pe forum, încă nu au împlinit anii necesari pentru a accede în liceu. În opinia mea miștocărelile nu îi încurajea

Posted Images

El testează telefoane și tablete tot timpul, cred ca are cea mai geniala meserie, îmbină utilul cu plăcutul.

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Alex,din cate am observat,in mai toate review-urile de tablete/telefoane,cand ne areti cat de tare se incalzeste device-ul dupa ce te joci 15 minute de ceva joc mai pretentios,mereu spui o alta valoare decat cea care arata pe termometru ala,sau ce-o fi...Erwin e baiat rau?Iti spune alte rezultate decat cele din poze?! :))))

@Sebi Există și o valoare maxim atinsă care este afișată sub cea curentă. Practic atunci cand parcurg suprafața telefonului cu termometrul digital, valoarea termică se modifică de la milimetru la milimetru. Cifra mare de pe aparat, arată acea valoare variabilă, însă sub aceasta este afișată valoarea maximă atinsă.

E ca și cum te-as întreba eu pe tine:

Preferi ruj avon sau ruj dinala la 3 lei de la non - stop, chiar dacă îți permiți rujul de la avon

Trimis de pe al meu veceu, folosind Tapatalk 14

Doar pe hartie. Spre ghinionul nostru, nu va fi folosit pe hartie. Glumesc! Eu m-am lecuit de telefoane dintr-astea fara pic de suport. Incerc si eu cat pot sa ii fac si pe altii sa deschida ochii. Stii ce bine ma simt acum dupa ce Motorola a inceput sa dea drumul la update 4.4.3 pentru telefonul din semnatura? Senzatia asta nu o veti avea niciodata pe "BMW-ul" asta X6. Si daca mai are si vreun bug, asa va ramane.

Sent from my Moto G using Tapatalk