Clicky

Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Cebuc Constantin said:

Top personal brand-uri 2018?

Salut,Alex.Folosesc un iPhone 6s din luna im care s a lansat .3 ani vechime și încă merge binișor .Ma gândesc sa l schimb in câteva luni dar ma simt captiv in ecosistemul de la Apple.

problema este ca am ceva bani strânși dar parca nu as da 4000+ lei pe un telefon pe care doar folosesc rețele de socializare ,surfing net și YouTube . 

Care e părerea ta și ce îmi recomanzi pana in 2000 de lei ?

1.Ce ecran ai alege, gen să fie pe placul tău între= Super-Amoled ,P-Oled sau Ips? 

2.Am de ales între un Samsung Galaxy S8+ și un One Plus 5T, știu că nu ai testat 1+5t dar te poți uita la Buhnici la review cu telefonu și să îmi spui o părere și ce ai alege. (apropo folosesc rar camera). Mulțumesc!

se vede cand un telefon are ecranu cu Hdr doar in filmarile cu hdr sau in tot ,adica se vede totul mai clar?

telefon cu ecran 2k sau 1080p? 

exista telefon cu Corning Gorilla Glass 5 necurbata, gen sa nu fie 2,5D? sau mai bine zis exista folie de pus pe ecran curbat sa nu prinda aer intro luna? mersi.

daca nu am nevoe de functiile de fitness pe un smartwach ,ce smartwatch mare mi_ai recomanda.maxim 500 lei

ai observat ca samsung galaxy s8 decand a aparut s9 si a primit update la oreo se misca mult mai greu?

cea mai buna tableta la 1.000ron?

Edited by idk kdi

Multumesc pentru raspuns !

Am sa aleg intre :nokia 6.1(acum pretul este de 799.90) si samsung a6,poate scade pretul 800-900,mai astept pana pe data de 16.Dupa ce am citit sta mai bine samsung la baterie  fata de nokia,la camera nu stiu ce sa zic.O alta parere , multumesc.

Multumesc pentru raspuns !

Am sa aleg intre :nokia 6.1(acum pretul este de 799.90) si samsung a6,poate scade pretul 800-900,mai astept pana pe data de 16.Dupa ce am citit sta mai bine samsung la baterie  fata de nokia,la camera nu stiu ce sa zic.O alta parere , multumesc.

Salut Alex, am cam avut o pauza de la canalul vostru de YouTube insa ma bucur sa vad o imbunatatire a calitatii pe parte de video si prezentare.

1. Te vei uita la Hackerville? Care ti s-a parut cel mai bun serial romanesc?

2. Ti se pare ca este o evolutie notabila in cinematografia romaneasca?

3. Ce husa mi-ai recomanda pentru S9 Plus? Eu am vazut unele de la Spigen foarte bune. Nu vreau sa acopere ecranul si nici sa fie mai gros cu mult telefonul.

4. Ce parere ai de skin-urile pentru telefon? De asemenea, ce mi-ai recomanda pentru protectia ecranului?

Salut,merita că am achiziționat Huawei p20 simplu(design putere,baterie,camera).In trecut am avut un p9 Leica,sau era mai bun s9(putere,camera,baterie).Când faci un review la p20 simplu?

Vreau sa cumpar un telefon de durata, sa ma tina minim 2 ani. Am bugetul de un midrange, ma gandeam la un nokia 7plus, dar s8 la pretul 1500lei(blackfriday)??  acum te intreb crezi ca s8 mai tine fara lag 2 ani tinand cont ca in primvara lui 2019 face 2 ani?

Salut,am și eu câteva întrebări:

1) Ce părere ti-a lăsat s7 edge,și dacă mai merita achiziționat în momentul actual(putere design,baterie ecran)

2) Când va primi P20 simplu android 9?

3) Am avut de ales dintre mate 10 pro și P20 Simplu,până la urmă am ales p20, merita achiziția,fost posesor de p9 lite și P9 Leica

4) Crezi că Huawei p10 va primi android 9? Sau va păți ca Huawei p 9 cu android 8?

Mulțumesc pentru răspuns!

On 18.11.2018 at 13:32, Dragut Narcis said:

Salut!
1.Care crezi ca este cel mai bun telefon mid-range la capitolul camera?(pret intre 1000 si 1700 lei/crezi ca honor 10 ar fi cel mai bun la camera)
2.Care crezi ca este cel mai bun telefon mid-range la acelasi pret per total?
Mulțumesc pentru răspuns!