Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut!

Ce baterie externa imi poti recomanda pentru a putea reincarca bateria telefonului de cel putin 2 ori? Detin un HTC U Ultra si bateria este extrem de jenanta pentru cei 3000mAh. De la ora 16:30 pana la ora 18 putin facebook si instagram au dus bateria de la 77% la 15%... jenant.  

Salut,

Sunt indecis intre prea hype-uitul Pocophone F1 (1600 lei ) si Nokia 7 Plus  (1550 lei ) ....

I-l voi folosi la sarcini normale (apeluri + dual sim, wattap, browsing, putin Youtube + ceva foto) ...

Cred ca-mi trebuie baterie (aka juice) si ceva foto mai mult decat orice ....

I-l voi tine maxim 1-1.5 ani deci nu-s prea innebunit dupa update-uri ....

Ajuta-ma te rog cu un sfat intre cele 2 telefoane care sunt si la o diferenta foarte mica de pret.

Multumesc.

Salut, referitor la POCOPHONE F1 ... sunt multe video uri in care LTE este slab sau lipseste prin diverse tari ...

Pe https://www.frequencycheck.com/ la unele versiuni Pocophone F1, NU apare disponibil LTE la nici un operator din Romania ...

La ce operator ai facut acele teste LTE din review ?

Multumesc. 

Edited by CristianP

Salut! 

Am de ales intre : iPhone 8 plus ; ipad pro 10.5 sau iphone 8 plus si ipad 2018

Ce mi-ai recomanda?

Multumesc.

Acum 18 minute, Dragut Narcis a spus:

Salut, telefonul de îngrijire crezi că este mai bun pe total, Nokia 7 plus sau huawei onoare 10?

Clar Honor 10. Cauta pe emag Onoruri view10. E peste 10 simplu si pretul bate cam pe acolo.

Edited by Daniel Aionesei
Scris gresit

Salut.

Doresc sa achizitionez un telefon(buget 1800 lei) si vreau sa iau cea mai buna decizie. M-am orientat catre Huawei Mate 20 Lite sau Asus Zenfone 5. Pe care l-ai recomanda? Consum foarte mult content video. Ma gandeam si la varianta unui S8 plus sau Huawei P20 second hand( cu toate ca in trecut  am avut probleme cu produsele sh). In acest moment detin un S7 edge caruia ia aparut celebra dunga roz si trebuie sa ma orientez catre ceva mai bun. Exclus Xiaomi sau Nokia.

Multumesc!

Edited by Dan Andrei

Salut as vrea ca pe vara anului 2019 sa imi iau un telefon nou verau sa adun banii pana la un buget de 2800 lei si ma gandeam la Iphone 7 Galaxy s8 plus sau huawei p20. Ma intereseaza baterie camera si sa ma tina pentru urmatori 3-4 ani.

Edited by MAD MAX

Multumesc pentru recomandare dar am auzit ca galaxy s9 cu varianta exynos care se vinde la noi are probleme cu beteria. Ce alternative mi-ai putea recomanda vreau sa pot filma 4k si bateria sa duca o zi jumate si  telefonul sa ma tina maxim 3 ani tot aceasi suma de 2800-3000.

Edited by MAD MAX

Buna ziua !

Acum folosesc un Huawei p9 lite 2017,merita sa-l schimb cu unul din urmatoarele telefoane:

Samsung A6 2018,Nokia 6.1,Motorola G6(G6 play), Xiaomi A2 lite,ma intereseaza camera si durata bateriei sau o recomandare unui telefon pana in jurul sumei 1100 lei.

Multumesc!

On 15.10.2018 at 15:45, Vasile said:

Buna ziua !

Acum folosesc un Huawei p9 lite 2017,merita sa-l schimb cu unul din urmatoarele telefoane:

Samsung A6 2018,Nokia 6.1,Motorola G6(G6 play), Xiaomi A2 lite,ma intereseaza camera si durata bateriei sau o recomandare unui telefon pana in jurul sumei 1100 lei.

Multumesc!

Motorola G6 Play nu exceleaza la camera si bateria este buna doar in stand-by. La utilizare tine ca celelalte.