Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Ce sa aleg intre nokia 6.1 plus (nokia x6) si xiaomi mi a2 as inclina spre xiaomi mi a2 deoarece are snapdragon 660 mai puternic ca 636 si nu are breton (are ecran 18:9). Dupa ce o sa faci review la ambele (sper) in functie de parerea ta o sa si aleg.

Edited by Viorel Cernea

Ce telefon îmi recomanzi cu ecran mare minim 6inch cu Super AMOLED la maxim 1200 lei mă gândeam la ceva de la Motorola. O sa il folosesc pt vizionare video.(ms anticipat) 

2. Care este cea mai bună camera principală testată de tine pe un telefon se apropie de un aparat Photo la același pret ca telefonul?  Dar de selfie-uri cea mai bună cameră?

Edited by Alexandru97

Android 9 o sa fie  cu mult mai diferit ca 8 si cand crezi ca o sa apara .org s9plus

ce telefon tiai cumpara cu 1300 lei si la ce lai folosi?

Ce smarthwatch android sa imi iau pana la 500lei am un lg g4 sa fie  compatibile

Este diferenta mare intre super amoled amoled si un ips exemplu= ecranele s9+ vs oneplus6 vs lg g7

Exista telefoane cu ecrane oled ca smartTvs scumpe

Cel mai bun telefon pret calitate midrange?

Exista tablete la acelasi pret sau mai mic ca unele telefoanele si sunt mai performante de ce?, nu ar trebuii sa fie scumpe pt ca au ecran si baterie mai mari sau se reduce pretul pt ca nimeni nu pune camere bune pe ele ^.^

Edited by Claudiu79

Iti las o lista de telefoane si vreau sa imi spui pe care l-ai alege!Deci: asus zenfone 3,nokia 6.1,j7 2017,a5 2017,xiaomi mi a1,honor 8,mate 10 lite!

Si poti recomanda ceva pana in 1200 de lei?Daca recomanzi ceva zii te rog motivele pentru care ai face aceasta alegere!

Edited by Y Slender

Mulți spun că Xiaomi prodce chinezării în materie de telefoane , deoarece aplică MIUI şi o tonă de aplicaţii preinstalate în chineză ce fac un telefon cu specificații bune să nu meargă bine.Ce zici este adevărat ai avut neplăceri cu ele când leai avut in teste?

Si care este diferenta intre 

-2.0, Type-C 1.0 reversible connector si 3.1, Type-C 1.0 reversible connector.  Nu este tot type C?

si cat dureaza incarcarea unui telefon cu quick charge 3.0 de la 0-100%  Dar pe  quick charge 2.0

Edited by Viorel Cernea

Xiaomi mi a2 are=64gb 4gb ram snapdragon 660 si andoide one

Nokia 7 plus are=64gb 4gb ram snapdragon 660 si andoide one

Nokia are doar bateria cu 800 mah mai mare ,cum folosesc telefonul maxim 3-4ore adunate pe parcursul unei zile duce o zi de utilizare si bateria de pe xiaomi.Camerele sunt bune pe ambele , si xiaomi are led de notificari cea ce imi place.Daca nu se gasesc multe aplicatii preinstalate de la xiaomi pe mi a2 tinand cont de pret si cea ce ofera mi A2 costand 1150 de lei acum cel cu 64GB si nokia 7 plus 1550 de lei.Ce crezi merg pe cea ce o sa imi sugerezi  P.S. sunt zile in care ma joc pe telefon doar cand iau trenul in rest doar putin Youtube si poate o poza rare ori.         best midrage on low price mi a2?