Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Ai vazut serialul german DARK by Netflix ? Cum ti se pare ? Daca nu l-ai vazut ti-l recomand din suflet daca iti place drama si misterul. *macar sa dai o geana la trailer*

1. Cum ti se pare evolutia Nokia din acest an si cum le vezi viitorul?
  2. Pentru un om cu G4, cu care flagship ti se pare ca ar trebui sa isi continue acest drum in lumea tehnologiei?
  3. Fotografiile le preferi facute cu un aparat foto profesional sau cu un telefon?
  4. In cati ani vom avea unul din asistentii vocali cei mai utilizati la nivel mondial in limba romana?

Motorola g5 s ,Xiaomi redmi 5 vs si sony xperia xa1 au acelasi pret . Care dintre aceste ar fi mai bune pt utilizare de zi cu zi ( media , internet etc )

Salut Alex ! Am un galaxy S6 edge si vreau sa il schimb tot cu un samsung. Sa imi iau acum S8 plus sau sa astept un eventual black friday ca sa mai scada s9 plus ?. Crezi ca merita cei 1000 de lei diferenta intre cele 2 pt o camera duala si 2 gb de ram in plus ? Ce diferente importante mai sunt ? Mersi

Edited by Baciu Cosmin

Nu mă refeream la The Rain care are ploaia aia care te omoară =)) Mă refeream la Dark care este cu muuult peste. Oricum primele 2 episoade sunt mai ''proaste'' fata de celelalte care o sa te lase cu gura cascata like mind blowing 😃 

SAMSUNG Galaxy Folder  cand faci umboxing la acest telefon

cand faci prezntare la acest telefon sa nil arati ce poate iel cu adevarat

BLUBOO S3

Edited by Innoxius
inlaturat formatare

Deleted

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

Huawei P9 lite 2017 vs Samsung Galaxy j5 2017 vs Xiaomi redmi 5 plus ! Care dintre acestea crezi ca merita mai mult ? Au aprox același preț .

Strict dintre cele 3 as merge pe Xiaomi.

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

Salut, Alex!

Ma gândeam zilele astea sa îmi iau un telefon nou si variez intre un Samsung A8(2018) sau un Huawei P20 Lite, tu care crezi ca merita și e mai.
Mulțumesc!
Seara/Zi frumoasa! 

Apropo ați rămas ca acum 5 ani cand ma uitam la review/ unboxing la Lumia 510 1020 etc .. poate chiar mai buni .. foarte mișto ca a venit și Vicu în echipa voastră chiar începusem sa ma uit și la el pe canal cu ceva luni înainte sa intre la voi în echipa.
Sănătate și câți mai multi ani de mobilissimo! :D 

Salut, Alex!

Aș dori să-mi achiziționez  un telefon și variez între următoarele modele: Samsung Galaxy S7 Edge / ASUS ZenFone 5 / Nokia 7 plus.

Țin să menționez că în prezent am un Samsung Galaxy a5(2016) și aș vrea să fac o schimbare de telefon și nu știu pe care să-l aleg, îmi doresc performanță, baterie care să țină 1 zi,  cameră decentă pentru selfie-uri și navigarea pe internet să fie impresionantă. 

Îmi poți lăsa te rog o părere?

Mulțumesc!

O seară/ zi frumoasă!

Edited by Mr.Alex

S7 Edge este încă un telefon foarte potent dar din păcate pe parte de suport nu mai are mult...., altfel l-aș recomanda cu plăcere.
Parcă Nokia 7 îmi face cu ochiul dintre cele 3 modele.

Trimis de pe al meu ONEPLUS A6003 folosind Tapatalk

Salut Alex,

Ce telefon este mai bun dintre Samsung galaxy s5, s6 ? Sa merg pe un s6 ca are wireless charger si andorid mai mare sau s5 ca e rezistent la apa si are mai multe functi ca s6?

Crezi că procesorul de pe j5 2017 ajutat de cei 2 gb RAM este oarecum la fel de potent ca cel de pe redmi 5 plus ajutat de 4gb RAM . Eu acum am un j5 2015 si m-am obișnuit cu interfata dar ma gandesc ca  las un telefon cu 1.5 memorie RAM si să cumpăr altul cu 2 , nu stiu cat de ok este .

Salut, foarte interesant noul Allview Soul X5 Pro pentru pretul sau ... crezi ca ar depasi noul Xiaomi Redmi Note 5 ( 1000 lei in Ro, 4000 mah, camera foto interesanta) ?

Ar fi extraordinar daca ati face un review la noul Xiaomi Redmi Note 5 .

Multumesc.

Salut, as vrea sa imi schimb telefonul si nu stiu care ar fi mai bun, ce imi recomanzi dintre: Nokia 7 plus, Huawei P20 lite si Allview x5 soul pro? As dori o camera buna, detalii hardware bune si o baterie decenta.

cred ca la pretul de 1300 lei Xiaomi mi a2 si mi max 3 sunt ok tu ce imi recomanzi P.S vreau sa arate ca un flagship

cred ca la pretul de 1300 lei Xiaomi mi a2 si mi max 3 sunt ok tu ce imi recomanzi P.S vreau sa arate ca un flagship

Salutare Mobilissimo, există șansa să vedem un unboxing și review la telefonul Huawei P Smart? O mică precizare : nu este la același nivel cu P9 și P10 Lite...are același procesor și placă grafică ca și P20 Lite. Respect pentru munca depusă 😊