Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Buna ziua, as vrea o parere intre galaxi a8 2018, nokia 8, huawei p20 lite, lg g6 si mate 10 lite performanta camera baterie. Sau o alternativa din partea ta tot la pragul de 2000lei[brend ceva mai cunoscut]     MULTUMESC!

Intrebari:

1) Anul acesta o sa apara seria j de la samsung( j5 2018, j7 2018)

2) Ce parere ai despre j7 2017 se marita sa il cumpar

3) Ce parere ai despre IHUNT s9 alpha? Isi merita banii si crezi ca pot juca pe el fortnite mobile si pubg mobile?

M-am documentat despre ce ai spus si am ales sa-l i-au pe htc u11.

Se merita sa-l i-au ca l-as schimba undeva prin 2020-2021

Daca nu alte recomandari?

2000-2500 ron (gaming,camera,muzica,baterie un brand mai cunoscut fara samsung,huawei)

Multumesc

Edited by King _EQU

Și eu vreau o recomandare similară.
Apoi îmi vând actualul Sony mp3 subacvatic și de banii ăia îmi cumpăr 3 de care recomanzi. Și-mi rămân și bani de abonament la piscină pe o lună calendaristică.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk

Alex aș vrea sa mă ajuți cu un sfat ! La sfârșitul lunii acesteia vreau sa îmi cumpar un telefon in bugetul de 800  lei .Eu m-am gandit la sony experia l1 , samsung galaxy j3 2017 si nokia 5 . Eu de la un telefon nu imi doresc performante foarte mari , eu vreau sa nu apară bug-uri in timp. Si care ar fi defectele principale ale fiecăruia !!! Mulțumesc anticipat :)

ce parere ai ca cei dela digi au trecut pe banda de 900 de mhz si dice au scos banda 2100 si di ce au scos ce parere ai de castia asta ca unele telefone nu vor mai merge pe 2100 pe banda acesta di ce au facut cestia asta poti sa ami zici terog multumesc astept raspunsul tau multumesc aticipat

M-am mai interesat in materie de telefonae si am fost atras de xiaomi redmi 4x si Xiaomi a1 ! Dintre acestea două ce imi recomanzi ?

cand faci un unboxing allview p4 pro ca asi vrea sa stiu daca se merita sa il cumpar sau nu multumesc astept raspunsul tau multumesc

asi vrea sa stiu dice nu sa mai facut doogee bl5000 review la acest telefon unboxing si doar unboxing multumesc astept raspunsul tau

doogee bl12000 asi dori sa stiu cand faceti unboxing si la acest telefon review din astea 3 telefone asi brea sa aleg si si sa ami spui tu care sunt mai bune dinre iele multumesc astept raspunsul tau

si asi mai dori sa stiu cand osa unboxing si review la acest telefon    astept raspunsul tau ca si pe asta asi fii decis sa al iau multumesc astept raspunsul tau

Geotel G1 Terminator

Și eu!

Cu ecran Amoled sau fără?

Ce ai alege intre Samsung Galaxy J5 2017 si Samsung Galaxy A3 2017 si Huawei P10 Lite, avand in vedere ca vreau de la ele:

-camera

-baterie

-ecran

Vreau sa il folosesc in principal pentru YouTube, 1-2 jocuri, navigare pe net, ascultat muzica.

MULTUMESC!!!

Am J5 2017 de la serviciu. Bateria este excelentă, tine foarte bine. Camera foto este ok dar nu te aștepta la minuni. Ecranul este doar HD, dar este ok.
Eu folosesc telefonul mai mult pe convorbiri și email. Se descurcă de minune. Estetic telefonul arată super ok, spatele este din metal.
Eu zic să aștepți A6 sau A6+

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Salut!
Ce să aleg? Între Xiaomi Mi A1, Xiaomi redmi 4x, Huawei P Smart, Moto G5S plus, huawei P10 lite, sau un telefon cu performanțe bune intre 900-1200 de lei, în afară de Samsung ( nu sunt hater, doar că nu-mi place). Precizez că nu sunt pretențios la aspect, marcă, formă etc., și caut un telefon care să țină și fără surprize neplăcute, să facă poze bune, să ruleze bine CSR 2 pe el, și cu autonomie bună, care este destul de important. Sau un telefon SH? Ce parere ai?
Ți-aș fi recunoscător dacă mi-ai răspunde. Mulțumesc și baftă în continuare!

Ce parere ai despre telefonul Allview v3 viper ? Acum este la pretul de 750 de lei , vreau sa il cumpar si am vazut in review ca vine cu husa si folie ceea ce este foarte bine. Nu joc jocuri , il folosesc mult pentru media ( poze , browse-ing , etc ) crezi ca merita ?¿ (^^)