Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Asta cu face to face, sunt total de acord, nu ma uit la mobicast tocmai din aceasta cauza, nu-mi place sa ma uit la pereti monitoare etc...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

1.Crezi că Samsung Galaxy S5 va fi o inovație sau doar un tunning al S4?

2.Se va vinde el la fel de prost ca și S4?

3.Care crezi că va fi cel mai bun telefon al anului 2014?

Edited by Clasic Costi

Și eu sunt de acord cu fața. E aiurea sa vezi un monitor și sa auzi pe cineva vorbind. Dacă te zărește careva ca te uiți la un monitor vorbitor, s-ar putea sa nu fii catalogat asa bine. :))

Întrebarea:crezi vă Samsung testează piața cu s5 și tot ce e mai bun va veni odată cu Note 4?

Trimis de pe al meu P5_Quad folosind Tapatalk

Mie îmi place așa cum e. Atâta timp cât ceea ce aud e in concordanță cu ceea ce văd e ok. Dar n-ar strica să-l vedem si pe Alex într-o fereastră :)

Intrebare: Cum ai rezolvat problema senzorului de pe Nokia Lumia 520? E o problemă a terminalelor N520 în general sau ai fost tu ghinionist?

Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

Asa,dar da-i si cu font de 48,gen.. :D

#Intrebare: Cum ti se par ochelarii de la google? Google glass,nu altii. :))

Crezi ca device-urile wearable au un viitor luminos ? Pentru ca ce avem acum (in cazul ceasurilor) e o gluma buna. Si scumpa. Eventual ce alte tipuri de device-uri ar putea sa apara in domeniul acesta, in afara de ceasuri si ochelari ?

A si raspuns.

Dacă ar fi să alegi un telefon â€bun la toate†ca să zic așa ,și să-l ții vreo 2 ani cam care ar fi?

Wait wait wait,mobicast-ul nu mai apare si pe youtube?Am vazut pe site ca e pus doar varianta pe soundcloud..

Publicam mobicast-ul in prima faza pe SoundCloud, deoarece partea video dureaza pana sa fie montata si exportata. Atasam clipul ulterior articolului. De fapt in acest moment este deja vizibil! :)

Mobicast #6 is out!

"S2 a fost un super telefon dar acum nu mai ruleaza niciun joc nou"

S2 cu SlimKat rom, android 4.4.2, ruleaza asphalt 8 si gta san andreas foarte bine.

In ceea ce priveste intrebarile:

1. Ce sanse are Firefox OS impotriva android in urmatorii 5 ani? In ce masura va putea fi portat, cu ce aplicatii si accesorii vor fi aceste telefoane compatibile?

2. Se poate face ecranul alb-negru pe un telefon astfel incat sa pot seta intre alb negru si culori normale? Ma refer la ceva asemanator cu functia de pe s5.

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Salutare ,sunt nou pe aici , as vrea sa va adresez cateva intrebari la care as fi recunoscator daca mi-ati raspunde :

1. Sunt in cautarea unui telefon: Oscilez intre Nexus 5 si Galaxy S4. Personal imi place mai mult desing-ul S4-lui , atat la exterior cat si touchwiz-ul . E evidenta diferenta de performanta dintre cele 2 ? Pot sa cumpar S4 si sa nu imi para rau ?