Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut,Alex

-Ce inovatie crezi ca va mai aparea in modularitate si de la ce producatori?(inafara lg lenovo moto si google project ara)?

-Daca ai avea la dispozitie sa creezi telefonul perfect doar din piese de la alte telefoane(de exemplu: ecran note 5,Camera s7,Design lg v10,Baterie asus zenfone max durabilitate motorola droid turbo 2/moto x/z force etc..)din ce piese l-ai confectiona?

-Am primit cadou de la orange niste puncte si pot achizitona un samsung galaxy s6 edge + negru reconditionat la doar 118 euro merita?

-ce telefon imi recomanzi la anul pana in 2600 le (sa nu aiba urme de lag in jocuri si software , camera buna, display Qhd mai mare de 5inch,Si sa arate decent catre extraordinar de frumos! :)) )

-care este rasa ta preferata de caini? A mea este dogo argentino? Ce parere ai de dog-ul meu ,APOLLO(cel din imagine)

Evident ca o cauți pe net Innoxius, doar nu vrei sa ți-o dea el. Of, of, of...

😀😀😀😀

Trimis de pe Sony Xperia Z3 Tablet Compact

Edited by pascaleandrei99

1. Cum ți se pare invazia de skate-uri din București?

2. Va fi vreun mobicast mai special cu mai mulți membri Mobilissimo în care să discutați pe larg despre ultimele noutăți și să răspundeți la întrebări?

3. Care a fost experiența ta cu Uber?

4. Care sunt planurile tale de concediu?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

1. Ai fost la show-uri de stand-up de la noi? Ai vreun preferat?

2. Hard Rock Cafe sau Berăria H? Nu am fost la niciunul până acum.

3. Ai încercat burgeri de la Ruby Tuesday?

4. Crezi că la momentul apariției noului PS4, va merita actualul model sau acela?

PS: ar fi o idee interesantă dacă în unele mobicast-uri am veni și noi cu recomandări de seriale, filme, jocuri etc.

Edited by Mihnea Ionut

-Mai merita sa-mi cumpar un nexus 6p anul viitor sau sa astept si sa vad daca mai lanseaza inca un nexus performance/premium care sa-mi placa?

-Crezi ca zte axon 7 va aparea la noi in tara am inteles ca este un telefon foarte bun !

-Ce parere ai de cainele meu apollo?(cel din poza,asa arata un dogo argentino)

Ce telefon imi recomanzi pana in 2500-2600 lei sa cumpar la anu (camera baterie ecran peste 5inchi quadhd audio foarte bun scanner de amprente si sa mai ruleze jocuri inca vreo 4 ani)?

Peste citi ani crezi ca vom avea smartphon-ul cu o camera de 1 milion de pixeli  si bateria de 100.000 de mAh ?

Crezi ca in 30-40 de ani se va opri adaugarea de pixeli  la camera foto si de mAh la baterie la fiecare nou model de telefon aparut 

sau ele vor continua sa creasca cat timp vor exista telefoane pe terra ?

Pai am vazut ca Xperia Z5 are camera de 23 Mp ... Abia daca si Xperia Z6 si Z7 vor ramane la aceiasi 23 Mp...o sa incep sa cred ca s-au oprit... 

Ce altceva mi-ar putea demonstra ca s-au oprit ?

Salutare dupa 2 ani si 8 luni de s4 a venit timpul sa fac un upgrade la telefon si nu prea stiu sa aleg intre urmatoarele,si le voi folosi :foarte mult timp multimedia (cam 10-12h per zi),gaming,foto si audio, telefoanele dintre care trebuie sa aleg sunt: lg g4,lg v10,lg g5,nexus 6p,nexus 5x si oneplus 3 . Multumesc mult pt raspuns!!!