Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Salut! Crezi ca la bugetul de maxim 2300-2500 lei Samsung galaxy Note Edge ar fi un best buy? Mi s-a parut un concept inovator cand a aparut si cred ca inca este bun? Daca ai alte sugestii pentru un telefon/phablet cu marimea ecranului intre 5-5.7' si rezolutia ecranului minim FHD ce se incadreaza in acel buget propune-l.

Nu merita sa dai peste 2000 de lei pe un telefon apărut acum doi ani, chiar dacă îl iei nou. Nu o sa primească Android N, 99% sigur va rămâne cu MM. La banii ăștia poți sa găsești ușor un Nexus 6P cu garanție sau chiar un Note 5.

Sent from my Galaxy S7

Da , doar ca Note 4>Note 5..chiar daca n-o sa primeasca N... Pana si la pret se vede(Note 4 e mai scump).

Note edge nu are parte de prea mult suport ...pe partea software. Ramane doar un telefon frumos..

:)))))  De la mobicast 110 ati spus ca primiti lg v10 in teste dar nici azi nu l-ati primit! Sper sa-l primiti pana in iulie!

Ce telefon Imi recomanzi dintre lg v10 si nexus 6p!(CAMERA;ECRAN ;SENZOR AMPRENTE,procesor puternic si sa poata rula jocuri si aplicatii inca vreo 3-4 ani!)

Ce al telefon mi-ai recomanda pt perioada craciunului pana in 2400 lei?(CAMERA;ECRAN QHD ;SENZOR AMPRENTE,procesor puternic si sa poata rula jocuri si aplicatii inca vreo 3-4 ani!)(ce este scris cu mare este important ce e mic nu chiar atat!) :)  :)

Vreau sa faceti review-uri detaliate la telefoane cautate! ;)  ;)

P.S FACETI O TREABA MINUNATA:)) ;)  ;) 

No offense, dar crezi ca @Alex este Mafalda?

Ce crezi...că el știe ce se va lansa până în decembrie?

Sent from my Samsung Galaxy S7

Ce parere ai despre aplicatia "Good lock " de la Samsung ? Si de ce nu gasesc aceasta aplicatie pe al meu Galaxy S5 android 5.0.1?  

Crezi ca Galaxy S5 dual sim v-a primi Android 6? 

Edited by Dan Florin

Ce parere ai despre aplicatia "Good lock " de la Samsung ? Si de ce nu gasesc aceasta aplicatie pe al meu Galaxy S5 android 5.0.1?

Crezi ca Galaxy S5 dual sim v-a primi Android 6?

Parerea mea e ca mie nu-mi place.

Iar apk ul nici eu nu l-am putut gasii pe S7, dar daca vrei aplicatia aici o gasesti sigur.

http://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/good-lock/good-lock-24-0-8-release/good-lock-24-0-8-android-apk-download/

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Edited by RaGnar80

Mă întreb cine este/sunt cei de la androidro.ro?

Acum aud prima oară de ei...

Sent from my Samsung Galaxy S7

Deci saptamana trecuta te intrebam lg v10 sau nexus 6p.Presupun ca ai testat in mare lg v10 si imi poti da un raspuns(camera,ecran,baterie,audio,si sa mai poata rula jocuri/aplicatii inca vreo 3-4 ani)!

Iti place formatia Linkin Park?Care este melodia te preferata de la ei?

Edited by Achim Kunțan

1. Crezi că în 2018 va mai fi bun Samsung Galaxy S7?

2. Vei merge la concertul Alice Cooper cu Johnny Depp? Eu ascultam când eram mai mic Alice.

3. Nu v-ați gândit să aveți cândva un meet-up? Sau să veniți la comic con?

4. Cum ți se par biciclete Pegas de acum?

Trimis de pe al meu LG-H815 folosind Tapatalk

Vreau sa imi cumpar o tableta exclusiv pentru Facebook si jocuri Android, jocuri cu masini, tip Need for Speed ...

nu sunt interesat deloc de facut fotografii cu ea, nici la celelalte tablete nu am folosit deloc aparatul foto deoarece pentru fotografii

am aparat foto...

Am mai avut 3 tablete si toate se incalzeau excesiv, ultima a fost Lenovo Tab 2 A7 si m-a dezamagit si aceea...

Ce ai alege in locul meu dintre Vonino Epic E7 si Lenovo Yoga Tab 3,8 ? ...

Sau crezi ca pina in suma de 800 RON exista alta tableta mai buna care sa nu se incalzeasca foarte tare la jocuri ?

Multumesc mult !

-Ce parere ai depre noile terminale lenovo moto z si z force? Ar merita cumparate in 2017? Sunt mai bune,dupa parerea ta decat lg v10 si nexus 6p?

-cat crezi ca va costa moto z force daca va aparea la noi(sper sa apara caci imi place la nebunie chiar si cu partea aia frontala)?

-Ce inovatie crezi ca va mai aparea in modularitate si de la ce producatori?(inafara lg lenovo moto si google project ara)?

-Daca ai avea la dispozitie sa creezi telefonul perfect doar din piese de la alte telefoane(de exemplu: ecran note 5,Camera s7,Design lg v10,Baterie asus zenfone max durabilitate motorola droid turbo 2/moto x/z force etc..)din ce piese l-ai confectiona?

-Electronica automatizari in germana sau filologie in germana( La amandoua o sa dau pt diplome de sprachdiplome(diploma germana)si Cambridge)

-Ce telefon imi recomanzi pentru primavara-vara anului viitor (CAMERA,AUDIO,ECRAN,Sa mai lucreze bine jocurile si aplicatiile inca vreo 3-4 ani si sa fie atunci intr-un pret pana in 2500-2600 lei?)

Faceti o treaba buna! 

Edited by Achim Kunțan

Alex ce parere ai despre faptul ca frf trebuie sa plateasca 240 mil de euro lui adrian mititelu si ce parere ai despre universitatea craiova ?

Cat crezi ca va mai duce ipad mini 2 jocurile ?

Edited by Radu Chiosan