Clicky

Jump to content

Recommended Posts

O provocare pentru tine:

Spune-mi 7 motive de ce cineva ar cumpara Iphone 6s Plus si nu Galaxy Note 5 (si invers)

Durabilitate(ani) ,bateria, display,procesare,camera,ce poti face pe unul si nu poti face pe celalalt, viteza (browser,jocuri etc).

Sa te vad.

Am intrebat asta si in mobicastul trecut. 1.Crezi ca va prmi Samsung galaxy s4 actualiza la android M si daca conteza versiunea de android pentru durata de viata a bateriei. 2.Crezi ca vei putea gasi un rom custom cu IOS in 1 an/2 ani 3.Daca ma joc in timp ce se incarca telefonu (samsung galaxy s4 I9500) se descarca bateria daca este un joc ceva mai solicitant, stiu ca ar trebui sa incerc sa nu joc asa de mult jocul daca bateria este descarcata dar vreau sa stiu daca as da un underclock la procesor, s-ar mai descarca asa de repede bateria? TE ROG SA RASPUNZI, AM INTREBAT ASATA SI DATA TRECUTA!!! --- Am pus intrebarea si pe Youtube sa fiu sigur ca raspunzi :) ---

Am intrebat asta si in mobicastul trecut. 1.Crezi ca va prmi Samsung galaxy s4 actualiza la android M si daca conteza versiunea de android pentru durata de viata a bateriei. 2.Crezi ca vei putea gasi un rom custom cu IOS in 1 an/2 ani 3.Daca ma joc in timp ce se incarca telefonu (samsung galaxy s4 I9500) se descarca bateria daca este un joc ceva mai solicitant, stiu ca ar trebui sa incerc sa nu joc asa de mult jocul daca bateria este descarcata dar vreau sa stiu daca as da un underclock la procesor, s-ar mai descarca asa de repede bateria? TE ROG SA RASPUNZI, AM INTREBAT ASATA SI DATA TRECUTA!!! --- Am pus intrebarea si pe Youtube sa fiu sigur ca raspunzi :) ---

1.nu

2.nu

3.nu te mai juca sau solicita mult telefonul in timpul incarcarii din 2 motive:

-Distrugi bateria si nu vei mai avea deloc autonomie

-Se incarca greu telefonul si daca vrei sa pleci hopa n-am bateria ca m-am jucat pe el...

Salut. Crezi ca va ajunge Asus Zenfone 2 Laser, in varianta de 5 inch, la pretul de 700 de lei de BF, poate chiar 650, cu putin noroc? El costa acum 900 de lei, pretul complet.

Este foarte posibil dar depinde si ce vor sa vanda comerciantii,dar de cele mai multe ori telefoanele in zona asta de pret primesc reduceri,mai putin cele noi dar la unul din magazine sigur vor fi cateva bucati,trebuie doar sa fi pe faza si sa spamezi F5 ^_^ Sub 700 lei nu cred ca o sa scada dar cine stie,cu fiecare an BF a fost din ce in ce mai atragator la noi

@scootch98

Te rog, daca ai intrebari sa pui intrebari decente.

Multumesc anticipat.

Aici este forum de tehnologie si nu de.....

Sent from my LG G3

Nu este cazul de asa întrebări pe acest forum. Punct.

Sent from my Toshiba AT10

Guest Deio

Am sters postarea pentru ca ne face Google probleme.

Chiar nu putem sa facem asta, pentru ca spre alte deviatii, este doar un pas.

Merita sa vand un s4 la 1000-1200 lei sh?

Trimis de pe al meu GT-I9506 folosind Tapatalk

Am mutat restul mesajelor la sfaturi achizitii.....ca sa nu poluam acest topic.

http://forum.mobilissimo.ro/index.php?/topic/515-sfaturi-achizitionare-tableta-smartphone-smartwatch/page-14&do=findComment&comment=114309

Salut. Am un samsung galaxy s6 de aproximativ o luna si am observat ca nu toate mesajele trimise de mine (cu aplicatia stock de mesaje) ajung la cei cu care vorbesc. Acest lucru l-am observat intalnindu-ma cu acestia si spunandu-mi ca nu ai primit nici un mesaj de la mine daca ii intrebm despre mseajul respectiv. Aceasta problema am vazut ca mai este intalnita si la alte terminale samsung. Care ar putea fi problema ?