Jump to content

Recommended Posts

De ce nu comunicati cu alti blog-eri, sa faceti proecte comune, aici in russia este populara asa colaborare, sa invitati in #mobicast pe admini/useri de pe forum, sa discutati si despre gadget-uri(ps4, xbox etc), despre productii cinematografice noi/nelansate...

Este de lucru.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Unii bloggeri tech țin nasul prea sus pentru a observa existența noastră :)

Avem bineînțeles și prieteni: gadget.ro, gadgetel.ro, gadgetbuzz.ro, windowsfaralimite.ro... #mobicast va rămâne însă in acest format, el există pentru un dialog cu voi.

Posibil totuși să lansăm și alte proiecte în viitor. Mulțumesc pentru idee! :)

Toate bune și frumoase, dar vreau și eu o cană personalizată "Mobilissimo". Cum aș putea face rost?

Trimis de pe al meu GT-N7100 folosind Tapatalk

Referitor la intrebarea de mai sus, de exemplu de la ClubFord am cana personalizata.....

Oare Mobilissimo nu poate face un fel de magazin pt membrii forumului? O cana, un pix...etc? Bineinteles contra cost sau poate un concurs pe aceasta tema?

De exemplu: ce mai buna intrebare pt mobicast, care poate fi premiat cu ceva material promo....

Este doar o idee......

20140208_163229.jpg

20140208_163237.jpg

Magazin nu, dar premii cu siguranță! :)

Poate si niste premii personalizate? 

Habar nu ai ce mi-as dori o cana ca cel din video...... ;) Chiar si contra cost.

Și eu vreau o cană 😊. Să îmi aduc aminte să verific posturile noi dimineața când îmi beau cafeaua 😄.

Sent from my Nokia Lumia 920 using Tapatalk

Eu asta fac în fiecare zi. Beau cafeaua de dimineata cu ochii pe forum sa vad noutățile.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Edited by ionutzvip

poate alex sa testeze aplicatia internal to external din google play am vazut telefoane care aveau memoria interna 8 gb de ex si cu programu asta faci memoria cardului sa fie cea interna 32/64 gb si exista si video pe youtube :)

Ce parere ai despre Nokia Normandy / X ?

Este facut doar ca sa ademeneasca utilizatorii sa cumpere mai departe un telefon cu WP ? O mica capcana a celor de la Microsoft.

Edited by n_iulian

Crezi ca device-urile wearable au un viitor luminos ? Pentru ca ce avem acum (in cazul ceasurilor) e o gluma buna. Si scumpa. Eventual ce alte tipuri de device-uri ar putea sa apara in domeniul acesta, in afara de ceasuri si ochelari ?