Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   07/26/2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.

Recommended Posts

Ar fii o idee chiar faina,informatia ajunge mai usor la creier prin gesticulatiile mainii.

Send from my S716TAB using Tapatalk

Crezi ca personalizarea agresiva a sistemului Android e benefica pentru cumparator? Ce preferi? O experienta rapida, fara intarzieri chiar daca sistemul e cam sarac in personalizare, sau o experienta bogata cu tot felul de setari, efecte grafice eye-candy, aplicatii de fitness s.a.m.d? Producatorul ar trebui sa se afirme mai mult prin hardware decat prin artificii software ce consuma multa memorie? E mai bine sa iti promovezi produsul pentru ca permite filmare 4K sau printr-o baterie de peste 3000mAh long lasting? 

Experienta rapida si simpla

Mai mult prin hardware si software folositor si de calitate, nu artificii software

Sau nu erau pentru noi intrebarile ? :D

Ar fii o idee chiar faina,informatia ajunge mai usor la creier prin gesticulatiile mainii.

Send from my S716TAB using Tapatalk

Ideea e sa intelegi si ascultand prin casti, printr-un program de podcasting. Cum am spus, posibil ca pe viitor sa realizam si altfel de materiale. :)

Experienta rapida si simpla

Mai mult prin hardware si software folositor si de calitate, nu artificii software

Sau nu erau pentru noi intrebarile ? :D

Erau si pentru voi. Vreau in special sa-i aud parerea lui Alex, la cate telefoane i-au trecut lui prin mana sigur si-a format o parere. 

Ideea e sa intelegi si ascultand prin casti, printr-un program de podcasting. Cum am spus, posibil ca pe viitor sa realizam si altfel de materiale. :)

Il urcati si in itunes?

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Ce asteptari aveati de la Mobilissimo in 2006 cand testati telefoane cu taste fizice si iphone nu se lansase iar de tablete nici nu mai zic iar acum testati smartwatch-uri , cameraphon-uri si telefoane cu ecrane curbate. Si ce surprize ne mai pregatiti pe viitor?

Trimis de pe al meu gt-s6310 folosind Tapatalk

Si ce surprize ne mai pregatiti pe viitor?

Roboti.. Zic și eu..

Trimis de pe al meu Utok 350D folosind Tapatalk

Roboti.. Zic și eu..

Trimis de pe al meu Utok 350D folosind Tapatalk

Nu era neaparat vorba de ce o sa mai testeze ci de surprize la modul de filmat aspectul site-ului etc.

Mulțumită muncii voastre, în 90% din cazuri am luat cele mai bune decizii privind device-urile achiziționate de mine sau de prietenii mei. Acesta e rolul unui review pertinent. Si pentru asta vă mulțumesc.

Mult spor în ceea ce faceți!

Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

Edited by vickyro

Cum zice vickyro!

Mănînci cai?

Quashqai!

sent using smoke signals dupe racheta GPad a soției