Jump to content
  • Announcements

• Szilárd Ervin Szőgyenyi

Modificari modalitate Log In   26.07.2017

În urma unor modificări  efectuate la platforma pe care rulează Forumul Mobilissimo, s-au produs câteva modificări la modalitatea de login. Dacă până acum se folosea numele de utilizator, de acum, logarea se va face cu numele afişat pe forum sau adresa de email cu care v-ați înregistrat pe forum. Parola contului a rămas aceeași. Ne cerem scuze pentru inconveniențe! Termenii și condițiile de utilizare ale forumului le găsiți aici.
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Ați ales! Rezultat sondaj telefonul anului 2016!

Recommended Posts

Așa cum am scris la comentarii pe site, anul ăsta Samsung chiar a creat un telefon foarte bun. Aspect de nota 10, camera foto...excepțional, baterie excelentă. Dezamăgirea mea este LG......

Ma bucur că anul ăsta am ales Samsung Galaxy S7 și Samsung Galaxy S7 Edge. Scump, dar.....bun ;)

Dacă LG venea cu un V20 în locul lui G5 poate altfel stăteau clasamentele.....

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Sunt de aceeasi parere cu Sammy, Note 7 e totul. Din pacate a fost scos si momentan, la ora actuala nu exista telefon cu ecran mare si sa fie cumva inlocuitor. Nu suport edge-ul dar gaseam eu o sticla, asta daca telefonul nu era facut in graba si cu capul in mana... :(   il luam.

Cum adica "au votat un numar total de 5503 telefoane" ?

Este numărul total de voturi exprimate. Un individ putea sa aleagă mai multe telefoane. Deci cei in jur de 1700 votanți, au votat 5503 telefoane.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Perfect meritat locul 1,cel mai echilibrat la toate capitolele.Si care a câștigat la mare distanță. :)

Pentru mine OP3/3T e locul 2 detașat de următoarele.Pe locul 3 pentru mine e tot Huawei dar un Mate 9,telefon care din punctul meu de vedere oferă mai mult decât P9.

Trimis de pe Galaxy Note 5 folosind Tapatalk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Top telefoane high-end populare pe Mobilissimo.ro în luna iulie 2017:
      Samsung Galaxy S8 HTC U11 OnePlus 5 Samsung Galaxy S8+ Xiaomi Mi 6 Apple iPhone 7 Plus LG G6 Huawei P10 Sony Xperia XZ Premium Essential Phone
      ------------------------------------------------------- Samsung Galaxy S7 Meizu Pro 7 Apple iPhone 7 Samsung Galaxy Note Fan Edition Motorola Moto Z2 Force
      Vin cu o întrebare foarte simplă!

Care telefon îl consideri cel mai frumos, dintre toate cele lansate oficial până în acest moment?
      LG G5

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/tag/LG+G5

• By Feri
      Huawei Nexus 6P

Mobilissimo.ro prezintă telefonul Huawei Nexus 6P, modelul flagship al celor de la Google pentru generația Android 6.0 Marshmallow. El costa în jur de 2700 de lei pe plan local și adoptă o diagonală de phablet de 5.7 inch și rezoluție Quad HD. Acest model vine cu procesor Snapdragon 810 v2.1, 3 GB RAM, 32, 64 sau 128 GB stocare și camera de 12.3 de megapixeli în spate, plus 8 MP în față.

Huawei Nexus 6P prețuri actualizate:

eMAG.ro MarketOnline.ro evoMAG.ro Cel.ro F64.ro QuickMobile.ro Compari.ro  
      Huawei Nexus 6P Unboxing

Huawei Nexus 6P Review

Huawei Nexus 6P

Huawei Mate 8

Mobilissimo.ro prezintă phablet-ul Huawei Mate 8, cu un șasiu metalic și ecran de 6 inch. Acest model a debutat în varianta globală la CES 2016 și costă 2.649 lei la eMAG.ro. Terminalul vine cu un procesor puternic Kirin 950, cameră de 16 megapixeli în spate, ecran Full HD și 3 GB RAM. Primim 32 GB stocare, scanner de amprente și baterie de 4.000 mAh.

Huawei Mate 8 Prețuri actualizate:
      eMAG.ro evoMAG.ro MarketOnline.ro Cel.ro QuickMobile.ro Compari.ro  
      Huawei Mate 8 Unboxing

Huawei Mate 8 Review

Huawei Mate 8 Galerie Foto

Important Information

Terms of Use