Clicky

Jump to content
Szilárd Ervin Szőgyenyi

Ați ales! Rezultat sondaj telefonul anului 2016!

Recommended Posts

Așa cum am scris la comentarii pe site, anul ăsta Samsung chiar a creat un telefon foarte bun. Aspect de nota 10, camera foto...excepțional, baterie excelentă. Dezamăgirea mea este LG......

Ma bucur că anul ăsta am ales Samsung Galaxy S7 și Samsung Galaxy S7 Edge. Scump, dar.....bun ;)

Dacă LG venea cu un V20 în locul lui G5 poate altfel stăteau clasamentele.....

Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk

Guest Deio

Sunt de aceeasi parere cu Sammy, Note 7 e totul. Din pacate a fost scos si momentan, la ora actuala nu exista telefon cu ecran mare si sa fie cumva inlocuitor. Nu suport edge-ul dar gaseam eu o sticla, asta daca telefonul nu era facut in graba si cu capul in mana... :(   il luam.

Cum adica "au votat un numar total de 5503 telefoane" ?

Este numărul total de voturi exprimate. Un individ putea sa aleagă mai multe telefoane. Deci cei in jur de 1700 votanți, au votat 5503 telefoane.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Guest Deio

Cred ca in sondaj puteai sa si editezi si unii au scris "telefon exploziv" dupa cum vezi :))))))

Perfect meritat locul 1,cel mai echilibrat la toate capitolele.Si care a câștigat la mare distanță. :)

Pentru mine OP3/3T e locul 2 detașat de următoarele.Pe locul 3 pentru mine e tot Huawei dar un Mate 9,telefon care din punctul meu de vedere oferă mai mult decât P9.

Trimis de pe Galaxy Note 5 folosind Tapatalk

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Similar Content

• By Dan2018
      Buna ziua,

As dori sa stiu concret cat % se duce din baterie intr-o ora stand doar pe browsing pagini web..nu facebook, whatup sau altceva doar surfing pe net. La mine pe un samsung j7 2017 se duce 12%(1% odata la 5min pe ora ceea ce mi se pare mult..in conditiile in care este dezactivata locatia..facute toate optimizarile legate de consum si semnalul este full, luminozitate 30%. La voi cat se consuma bateria? Astept pareri concrete sa stiu daca este ceva in neregula cu telefonul deoarece este este nou cam de 2 saptamani ,deci a avut timp sa se formateze bateria. Daca a testat si cineva de la mobilisimo acest telefon poate ma poate ajuta cu o parere ca sa stiu cam cat trebuie sa tina tel asta nou. Va multumesc!
    • By Szilárd Ervin Szőgyenyi
      Adresele la care puteți vota telefoanele, producătorii și operatorii din 2017:
      Sondaj telefoane high-end Sondaj telefoane midrange Sondaj operatori de telefonie mobilă Sondaj producători/ branduri de telefoane (cei importanți pe plan local) Sondaj producători/ branduri de telefoane din China (cei importanți pe plan local)
      Top telefoane high-end populare pe Mobilissimo.ro în luna iulie 2017:
      Samsung Galaxy S8 HTC U11 OnePlus 5 Samsung Galaxy S8+ Xiaomi Mi 6 Apple iPhone 7 Plus LG G6 Huawei P10 Sony Xperia XZ Premium Essential Phone
      ------------------------------------------------------- Samsung Galaxy S7 Meizu Pro 7 Apple iPhone 7 Samsung Galaxy Note Fan Edition Motorola Moto Z2 Force
      Vin cu o întrebare foarte simplă!

Care telefon îl consideri cel mai frumos, dintre toate cele lansate oficial până în acest moment?
      LG G5

http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/tag/LG+G5

• Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use