Clicky

Jump to content

Recommended Posts

Ma bucur ca am reușit sa creionez a doua mea aplicație. ParkLoc este o aplicație extrem de simpla, dar și extrem de utila. De cate ori ați pierdut ceva timp căutând mașină sau aducandu-va aminte unde ați parcat-o? ParkLoc va scăpa de orice griji. 😉

Momentan desfășor beta testing, urmând ca în scurt timp sa o lansez. Cei interesați îmi pot da emailul pe privat și va adaug în lista de testeri.

Numai bine!

Enviado desde mi Sony Z2 D6503 mediante Tapatalk

Corect...de trezit la realitate ..da , trebuie sa faci asta.

INSA..am mai spus..si o mai spun.

Strict pentru a invata si a te perfectiona...pleci de la idei de c***t si inveti cate ceva nou pe baza c***tului creat.

Separam..rolul aplicatiei...ideea...etc..de ceea ce poti invata din asta.

Nimeni nu se naste un geniu ..si nu creeaza din prima ceva calitativ.

Si nici macar cand vei ajunge "mare" nu-i vei multumi pe toti..pur si simplu nu se poate.

Am cumparat InfoLoc ca sa-l sustin pe Andrei....el...a facut ceva..acum o saptamana..ieri..astazi. Nu folosesc aplicatia , nu ma ajuta(inca)...insa tineri ca Andrei..trebuie sustinuti , in orice fel posibil.

El INCEARCA sa faca ceva..fara sa se planga , continuand sa incerce..poate intr-o zi chiar va reusi sa faca ceva genial.

Fara suparare Vlad, dar ai cam exagerat.

Vorba lui @Scootch98, tineri ca Andrei trebuie sustinuti, deoarece alti copii la varsta acestuia ori se joaca toata ziua CS ori pierd timpul inutil.

Corect, nu e o aplicatia REVOLUTIONARA, dar nici un lucru pentru care sa il faci cu ou si cu otet pe om.

Daca treci printr-o pasa proasta, iti recomand sa te calmezi, nu trebuie sa transmiti o stare negativa si celorlalti!

Acum Andrei, fie vorba intre noi, descrierea e cam umflata, nu crezi? :P

Edited by Maverick

Ideea e OK in principiu insa poate ar fi cu mult mai benefic sa inserezi chestia asta in InfoLoc.

Printre altele si asta am asteptat de la aceasta aplicatie, sa am posibilitatea sa salvez locatia si sa-i dau un "du-ma la ..." :)

Dupa mine ar deveni mult mai utila.

Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

Personal, tata a uitat odata unde a parcat masina :))) dar nu din cauza ca nu stia locul... Era prima data cand a parcat in parcarea subterana din mal... Era imensa si nu ne am uitat la numarul stalpului langa care era parcata

In schimb, lucreaza la ea ca sa inveti. Nu orice aplicatie trebuie publicata. Eu acum lucru la aplicatia pentru concurs si nu va fi publicata, o sa lucru foarte mult pe ea dar stiu ca o sa invat destule

Asa ca, lucreaza, vezi ce iese si nu o publica doar sa fie publicata 😊

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Da, eu. La un centru comercial din Budaors. Ma taia la WC si nu m-am uitat pe stalpi. Pana am gasit-o m-a mai taiat odata. Ma gandeam numai la faptul ca, daca mi-au furat-o (nici nu mai tineam minte daca o incuiasem din telecomanda) cum discut eu cu politia maghiara.

Nu am făcut-o doar ca sa fac ceva. Mereu când lași mașină într-o parcare mare de la un supermarket sau mai știu eu ce, trebuie sa reții numărul stalpului, altfel nu ai nicio șansă să o găsești prea ușor. Dacă nu vi se pare utila nu o instalați, am mai învățat ceva cu aceasta aplicație, sa pun o harta de exemplu. Și credeți-mă ca sunt oameni care au nevoie de asa ceva.

Enviado desde mi Sony Z2 D6503 mediante Tapatalk

Din păcate sunt așa de ocupat...că nici nu știu pe unde sunt....

Luni: Timișoara - Baia Mare - Cluj Napoca - Alba Iulia.

Marti: Alba Iulia - Miercurea Sibiului - Alba Iulia - Timișoara

Miercuri: Timișoara

Joi: Timișoara - București

Vineri: București - Timișoara

Săptămâna viitoare miercuri plec către Germania și vineri pe la prânz sunt înapoi în România....

Deci, sper că mă înțelegi...

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

A reusit cineva sa testeze aplicatia? Daca nu, aveti linkul aici: https://play.google.com/apps/testing/com.andrei.parkloc

Toti cei inscrisi la testarea InfoLoc au fost inscrisi automat si la aceasta. Cine doreste sa o testeze si nu este in acest grup, il rog sa-mi trimita un mesaj privat cu email-ul.

Daca la InfoLoc mai puteam trece cu vederea ca ma baga direct in navigatie auto, aici chiar ca trebuie sa rezolvi sa pot alege. Daca mi-am parcat masina undeva, nu o sa ma duc tot cu masina pana la masina ;)

Vezi daca nu poti baga modalitatea de transport in setarile ParkLoc si sa transmiti mai departe cererea cu acel parametru: "Deplasare pe jos" sau "Deplasare cu mijloc de transport in comun".

Daca aleg HERE WeGo, face ce trebuie. 

Screenshot_2016-12-21-14-36-12 (002).jpg