Jump to content

Recommended Posts

Buna ziua,

Am un htc m8s de aproximativ un an si in aceasta dimineata ma confrunt prima oara cu aceasta problema. L-am lasat la incarcat deoarece se descarcase complet, si nu am fost atent dar beculet de notificare clipocea, l-am lasat peste noapte asa si dimineata la fel face, tin sa mentionez ca am incercat cu 2 incarcatoare diferite, atat in diferite prize cat si in laptop, acelasi rezultat. Am incercat sa tin apasat atat VOLUME UP + POWER 10 secunde de mai multe ori si nimic. Are cineva idee ce as putea sa fac, de preferat sa nu ajung cu el in service?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By dicex19
      Buna seara,
      As dori sa va cer o parere in legatura cu o problema. Detin un A5 2017 de putin timp, o luna maxim, luat de nou. A venit cu Android 6.0 si recent,cu 2-3 saptamani in urma, i am facut update la 7.0. Problema pe care o intampin e la incarcare, si anume ca nu trece de 93%-96%. Nu ajunge la 100%. Mentionez ca nu am aplicatii dubioase instalate si ca folosesc incarcatorul original quick charge, din cutie.
      Multumesc
      Ce m-ar interesa mai exact e daca ati intampinat aceasta problema si daca stiti cauza sau o solutie.
      Multumesc!
    • By S6Edge
      Salut! De o lună am grave probleme cu bateria acestui telefon. Se descarcă ridicol de rapid, să vă exemplific:
      Ieri aveam 18% baterie, deschis wi-fi-ul, POC, 11% dupa ce imi apar notificari de la mesajele de pe messenger. Dau sa citesc o converaatie, POC, 3%.
      Èšin să precizez că ce am zis mai sus nu se întâmpla mereu.
      Dacă ar fi aceea singura problemă, meh. Dar fraților, abia se încarcă. Scrie "încărcare rapidă", dar într-o oră in care ar fi trebuit să fie 100%, abia de face 20%. Rareori, 1/5 cazuri chiar încarcă rapid.
      Atenție, mereu am folosit încărcătorul original.
      De altfel, a treia și ultima, a apărut o pată de nu știu unde pe telefon. http://i.imgur.com/TsbNTKy.jpg
      Sper că mă puteți ajuta cu niște sfaturi și îmi cer scuze dacă am postat la categoria greșită!
    • By VR46
      Salut,

Am o problema enervanta cu indicatorul de baterie la telefonul Allview V1 i Viper.
      Ramane cu orele blocat pe acelasi procent la baterie desi il folosesc uneori intens.
      Apoi incepe sa scada in ritm normal, iar cand ajunge la 20% incepe sa se descarce foarte rapid.
      In cateva minute se descarca complet si se inchide telefonul.
      Stiti cumva care e problema si ce ar fi de facut?
      Multumesc in avans pentru ajutor.
  • Who's Online (See full list)

Important Information

Terms of Use